UNITED MUSIC FOR UKRAINE

Що ми робимо?

Багато людей втомились від війни в  нашій країні. Багато хто наполегливо працює та донатить. Всі ми чинимо опір, як можемо. Творчі люди мають свою аудиторію та вплив на неї завдяки своїм досягненням, сприяючи перемозі та допомагаючи ЗСУ.
 
Команда LACITY MEDIA теж проводить благодійні збори для допомоги ЗСУ, але не просить у вас грошей! Ми пропонуємо свої послуги, а оплата йде на купівлю 10 пікапів для 128-ї бригади територіальної оборони, на які вони встановлюють системи PCO для захисту неба над Одесою.

Наша ціль  – 3 200 000 грн на придбання 10 пікапів. 

Хто підтримує Україну?

Багато відомих акторів і режисерів, художників і музикантів, дизайнерів, артистів, інфлюенсерів і знаменитостей підтримують Україну в її боротьбі з країною-терористом росією.
 
Вони надають фінансову та благодійну допомогу, відкрито критикують злочини російської армії в Україні та прагнення Путіна захопити чужу країну. До їхньої думки прислухаються сотні мільйонів людей. Їхні думки впливають на рішення про допомогу Україні.
 

Наші послуги

За донат ми розміщуємо на сторінці платформи у Facebook дизайнерський пост з інформацією про вашу діяльність, посиланнями на акаунти та офіційний сайт. Ви також можете додати посилання на новий реліз або відео. Сума донату фіксована для всіх.
 
Наш акаунт має понад 400 000 підписників у Facebook, аудиторія сайту та мереж складає понад 2 мільйони відвідувачів на місяць. Вашу підтримку оцінить величезна кількість людей зі 140 країн світу.

Як підтримати та долучитися?

Будь ласка, заповніть форму нижче та надайте згоду на обробку персональних даних, ознайомившись з Privacy Policy та Cookie Policy.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.

Задонтатити

Ви можете легко сплатити фіксований донат, натиснувши на кнопку оплати.

800 ГРН

Payment QR

ІНФО

  1. Оплата здійснюється засновнику Lacity Media, юридичній особі – Фізичній особі-підприємцю Панченко Олександру Юрійовичу, ЄДРПОУ 2977200717, м. Одеса, Україна.
  2. З кожного внеску сплачується податок у розмірі 5% до згідно з чинним законодавством України. Податок сплачує власник видання. Це принципова позиція – бюджет України має наповнюватись! 
  3. Після заповнення форми та донату необхідно надіслати скан-копію підтвердження платежу на електронну пошту lacityukraine@gmail.com або у WhatsApp або Viber за телефоном +380504822893 із зазначенням ваших даних, щоб уникнути суперечок.
  4. Lacity Media виконає свої зобов’язання щодо розміщення публікації протягом 3 робочих днів з моменту отримання даних та оплати.
  5. Ви можете отримати акт виконаних робіт за запитом згідно з чинним законодавством України.