Lacity Media – медіа платформа, що діє на інформаційному ринку з 2006 року. Журнал ротує авторські новини про креативні індустрії на власних ресурсах, а також в мережі партнерських інформаційних видань.

Платформа демонструє переваги життя та розвитку України, акцентує діяльність на ротації українських новин широкій світовій спільноті та діаспорам в різних країнах.

Також Lacity Media – рекламна агенція, що створює соціальні, рекламні та інформаційні кампанії, реалізує проведення концертів, музичних фестивалів, займається просуванням брендів, співпрацює з міжнародними компанія та медіа холдінгами. За свою діяльність агенція створила та реалізувала понад 200 рекламних кампаній.

Правила використання

Некомерційна публікація матеріалів та цитування з різних джерел можлива за умови вказівки авторства, назви видання Lacity Media та активного посилання на оригінальну статтю. Це також стосується використання оригінальних медіа-матеріалів (фото/відео/ілюстрацій тощо). Матеріали сторонніх засобів масової інформації, що не належать редакції, можуть бути використані лише з роз’яснювальною та освітньою метою, авторські права зберігаються за їх власниками.