Close

Зелені fashion-бренди в Україні

Ми маємо надію, що еко-спрямованніть це не лише тренд, а й ефективна дійсність. І проблеми збереження природи та екології, відмова від натурального хутра, ресайклінг, апсайклінг та sustainable fashion вже реалізують українські дизайери.

RCR Khomenko

Апсайклінг-проект The Shirt Project представили в 2015 році українська дизайнерка Яся Хоменко та власник київської комісіонки Наталія Ісупова. Його суть — використання чоловічих сорочок з секонд-хенду та залишків тканин для створення жіночих колекцій. Сучасні творіння з перероблених тканин прикрашають якраві аплікації та візерунки.

 

Зелені fashion-бренди в Україні

Ksenia Schnaider

В 2018 році, на церемонії Best Fashion Awards команда Ksenia Schnaider отримала спеціальну премію Sustainable Fashion за свою еко-колекцію. Бренд представив шуби та пальта, а такой Demi-Denims, створені з вінтажного деніму. Наразі, компанія не тільки створює колекції з одягу з секонхенду, а й налагодила співробітництво с турецькою фабрикою ISKO, яка виробляє органічний та перероблений денім.

 

Зелені fashion-бренди в Україні

 

Raw Flaw

Український бренд сумок та аксесуарів Raw Flaw з влагостойкого паперу, пропагує концепцію sustainable living — розумного споживання. Дизайнери Анастасія Дєєва та Ірина Ніколаєнко вважають, що кожен може носити гарні речі, при цьому берегти екологію. Бренд випускає сумки та аксесуари, які залишаються актуальнми та модними незалежно від трендів та сезонів. Наразі, дизайнери представили нову капсульну колекцію з брендом Theo

 

Зелені fashion-бренди в Україні

 


Ми в Facebook