Економіка

Як захистити Україну від енергетичного терору РФ?

Інтеграція енергетичної системи ЄС та України значно послабить або навіть унеможливить удари по енергетичній інфраструктурі України. Такого висновку дійшли представники ЄС, США та Національної комісії з регулювання енергоринку (НКРЕКП) під час зустрічі. Подальший шлях України до інтеграції з енергетичними ринками ЄС є важливою умовою для забезпечення довготривалої стійкості перед агресією з боку Росії та її спробами використовувати енергію як зброю.
 


 
 
Також наголошувалося на важливості незалежної роботи регулятора та прозорості енергетичних ринків України. Ця незалежність може покращити якість енергетичних і комунальних послуг, ефективність роботи відповідних підприємств, сприяти євроінтеграції та залученню приватних інвестицій для відбудови.
 
За підтримки США та ЄС, Україна продовжує зміцнювати доброчесність та прозорість енергетичних ринків. Представники США та ЄС підкреслили, що російський режим продовжує використовувати енергію як зброю, і що енергетична реформа є ключовим елементом для вільного та незалежного євроатлантичного майбутнього України.

Comments are closed.

Економіка

У 2024 через Одеські порти експортували 46 млн тонн товарів, Одеса може стати найбільшим логістичним центром чорноморського регіону.

Як повідомив очільник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер під час Чорноморського безпекового форуму, через недоступність портів в ...