ВійнаНовиниТехології

В Україні запустили акселератор військових стартапів

В Україні стартувала програма Defence Builder Accelerator, спрямована на підтримку стартапів, які цікавляться розробкою інноваційних рішень для військового використання та готові працювати над проєктами за запитами Збройних Сил.
 
Учасники програми матимуть можливість отримати доступ до ключових технічних знань, а також юридичної та фінансової експертизи, необхідної для успішного розвитку їхніх ініціатив. Освітній процес включатиме онлайн лекції та індивідуальні зустрічі.
 
Акселератор Defence Builder буде створювати сприятливі умови для розвитку оборонного сектору України, навчаючи та підтримуючи нові стартапи.
 
У першому етапі програми можуть взяти участь 15 стартапів, які спеціалізуються у сферах розробки безпілотних літальних апаратів (БПЛА), наземних робототехнічних систем, безпілотних водних засобів, обладнання для радіоелектронної боротьби та розвідки, програмного забезпечення, технологій для розмінування, кібербезпеки, авіаційної електроніки та сенсорів.
 
Після завершення програми учасники отримають можливість залучити інвестиції для подальшого розвитку своїх проєктів, отримавши доступ до потенційних інвесторів.

Comments are closed.

More in:Війна