ВійнаНовиниТехології

В Україні успішно випробували вітчізняняну машину розмінування MV-4

Українська компанія «А3ТЕХ-УКРАЇНА» успішно завершила збірку та тестування роботизованої машини розмінування MV-4, яка була розроблена за технологією хорватської компанії DOK-ING.
 
За словами заступника міністра Ганни Гвоздяр, ця машина призначена для гуманітарного розмінування на дистанційному управлінні та забезпечує безпеку оператора на відстані до півтора кілометра. Вона може працювати на різних типах ґрунту та знешкоджувати протипіхотні міни різних типів та видів, включаючи ті, що містять до 650 г тротилового еквівалента.
 
 
Машина успішно пройшла випробування в польових умовах, включаючи вибухові тести, під час яких вона витримала п’ять підривів. Українські фахівці активно працюють над розробкою спеціалізованої техніки, яка буде адаптована до місцевих умов, і залучають до спільного виробництва партнерів із відповідним досвідом.
 
DOK-ING MV-4 є легким роботизованим комплексом для розмінування, який може витримувати вибухи мін і боєприпасів. Він оснащений інструментами, які можна замінювати, що дозволяє виконувати різні завдання з підготовки території, включаючи очищення землі від вибухових пристроїв і пошук закопаних предметів. Такі машини вже успішно використовуються для розмінування територій в Україні.

Comments are closed.

More in:Війна