ВійнаТехології

Держдепартамент США схвалив продаж Україні ЗРК HAWK

Державний департамент США схвалив продаж Україні ракетної системи HAWK Phase III Sustainment і пов’язаних з нею елементів логістики і підтримки програми на суму $138 мільйонів. Про це повідомило Агентство зі співробітництва у сфері оборонної безпеки.
 
Уряд України звернувся із запитом на закупівлю обладнання та послуг, пов’язаних з підтримкою ракетної системи HAWK Phase III, що включає проєктування, інтеграцію, реконструкцію і капітальний ремонт систем, компоненти для сертифікації, навчання персоналу та інші елементи логістики та програмної підтримки.
 
Державний секретар обґрунтував, що існує надзвичайна ситуація, яка потребує негайного продажу цих предметів і послуг на користь національної безпеки США.
 
Україна гостро потребує засобів для захисту від російських ракетних ударів і повітряних можливостей російських сил. Ракетний комплекс HAWK, який забезпечує протиповітряну оборону, стає важливим елементом українського повітряного щита.
 
Український командувач Повітряних сил Микола Олещук відзначив успішну роботу системи HAWK у боротьбі з російською агресією.

HAWK — це зенітно-ракетний комплекс середньої дальності, який забезпечує протиповітряну оборону, що є однією з головних потреб безпеки України у протистоянні російській агресії.

HAWK уже є в складі українського повітряного щита. Торік у жовтні командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук опублікував відео бойової роботи ЗРК HAWK, відзначивши її «стовідсотковий результат»

Comments are closed.

More in:Війна