Війна

Україна продовжує бити по російських НПЗ – атаковано 12 заводів.

Служба безпеки України (СБУ) повідомила українським ЗМІ, що за атакою дронів на Слов’янський нафтопереробний завод у Росії 17 березня стоїть СБУ та Сили спеціальних операцій разом з Силами безпілотних систем ЗСУ. Це уже 12-й нафтопереробний завод, який останнім часом атакували українські безпілотники.

Слов’янський НПЗ розташований у місті Слов’янськ-на-Кубані Краснодарського краю і входить до п’ятірки найбільших у регіоні.

Росіяни також повідомили про атаку безпілотників у інших регіонах – біля Москви, в Бєлгородській, Ярославській області та Ростовській областях.

В ніч проти 16 березня по трьох нафтопереробних заводах “Роснєфті” в Самарській області також відпрацювали ударні дрони. Йдеться про Новокуйбишевський, Куйбишевський та Сизранський нафтопереробні підприємства. Сумарно ці заводи переробляють на рік близько 25 млн тонн нафти, а це — майже 10% всього нафтоперероблення РФ.

А 15 березня був атакований дронами НПЗ у Калузькій області. Російські медіа стверджують, що три дрони влучили в нафтопереробне обладнання нафтохімічного заводу “Перший Завод”.

Comments are closed.

More in:Війна