ВійнаТехології

В Україні створена бойова машина піхоти «Кевлар-Е» із модулем «Штурм» та 30-мм автоматичною гарматою

Бойова машина піхоти «Кевлар-Е», розроблена в КБ компанії «УкрІннМаш», призначена для перевезення особового складу механізованих підрозділів сухопутних військ і їх підтримки в бою. Вона здатна знищувати сучасні бойові броньовані і неброньовані машини, а також морські та повітряні цілі на відстані до 5000 метрів.
 
Ця бойова машина може пересуватися як по суші, так і по воді, а також вести вогонь з місця під час руху навіть в умовах поганої видимості, таких як туман, дощ, сніг або дим. Вона має високу маневреність і здатність подолати різноманітні перешкоди, такі як окопи, траншеї та водні перешкоди.
 
 
Ця нова бойова машина піхоти створена на базі самохідної гаубиці 2С1. Замість 122-мм гармати встановлено бойовий модуль «Штурм» з 30-мм автоматичною гарматою. Бронювання машини відповідає стандарту НАТО STANAG 4569 рівня 2, що означає, що вона може витримувати вогонь великокаліберного кулемета калібру 12,7 мм у лобовій проекції і стрілецької зброї калібру 7,62 мм з інших сторін.
 
Корпус машини виконаний на базі самохідної гаубиці 2С1, але з більш товстою бронею та додатковим простором для 6 пасажирів, крім екіпажу з трьох осіб.

Якщо вам сподобалась новина, ми рекомендуємо прочитати, як в Україні запустили акселератор військових стартапів.

Comments are closed.

More in:Війна