Зелені будинки — як багаті сім’ї полюбили будинки на деревах 1280 720 Lacity Media

Зелені будинки — як багаті сім’ї полюбили будинки на деревах

Будинки на деревах перестають бути виключно місцем ігор для дітей. Тепер це цілком розкішна нерухомість для заможних людей, і попит на неї тільки зростає, пише Financial Times.

По всьому світу з’явилися компанії, що спеціалізуються на проєктуванні зелених будинків. Вони розробляють індивідуальний проєкт, що ідеально підходить як для дитини, так і для дорослого. Щороку фахівці цього напряму збираються на щорічній Всесвітній конференції TreeHouse у штаті Орегон, де обговорюють сьогодення і майбутнє їхнього бізнесу. І бізнес цей дуже перспективний.
Побажання клієнтів, які звертаються в такі компанії, абсолютно різні. Бувають навіть дуже специфічні та дивні. Як пише Financial Times, якось раз в одну з таких компаній звернулася клієнтка з чітким брифом: їй неодмінно хотілося отримати гарантії того, що після будівництва будинку на дереві в ньому обов’язково захочуть оселитися феї із сусіднього лісу.

Фірми-забудовники не нарікають на нестачу клієнтів і запевняють, що немає нічого неможливого, якщо в клієнта достатньо глибокі кишені та запас терпіння. Зазвичай вони не відмовляють клієнтам, навіть на найрадикальніші запити.

Також, спостерігається тенденція, коли будинки на деревах не є такими в повному розумінні. Приміром, щоб не пошкоджувати стовбури цвяхами, будинки часто зводять поруч, роблячи це на палях, а самі стовбури лише обвиваються сходами. У будівництві будинків використовуються найрізноманітніші технічні рішення і нововведення, але основа — це гроші й прагнення бути ближче до природи.