ЕкономікаНовини

Україна шукає інвесторів для відновлення нафтових свердловин

У компанії “Укрнафта” заявили, що важливою частиною їх стратегії є відновлення вже пробурених, але ліквідованих свердловин за допомогою сучасних технологій. Зараз таких свердловин налічується 4 222, з яких 2 100 знаходяться в межах спецдозволів компанії, а з них 700 в межах контурів запасів. Для пілотного проєкту компанія вибрала 30 свердловин, з яких 10 будуть відновлені власними силами, а на 20 оголошується конкурс. “Укрнафта” запрошує партнерів, які допоможуть відновити видобуток.
 
Компанія пропонує угоду на принципах Risk Service Agreement (угода про спільне ризиковане обслуговування):
 
1. Інвестор проходить комплаєнс та отримує доступ до інформації про свердловини.
2. Разом зі спеціалістами “Укрнафта” формується пул свердловин, від 3 до 12, які будуть відновлюватися завдяки бурінню за власні кошти партнерів.
3. Вартість відновлення видобутку з цих свердловин визначається через відповідні торги в системі “Прозорро”.
4. “Укрнафта” отримує додатковий ресурс та оплачує ревіталізацію завдяки коштам від видобутку на відновлених свердловинах.
5. Партнери отримують частину додаткового видобутку від відновлених свердловин.

Comments are closed.

Економіка

У 2024 через Одеські порти експортували 46 млн тонн товарів, Одеса може стати найбільшим логістичним центром чорноморського регіону.

Як повідомив очільник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер під час Чорноморського безпекового форуму, через недоступність портів в ...