Техології

У Румунії побудували електричний Duster за 150 тисяч євро

Румунська компанія Metalplast представила Dacia Duster Electric, перший повністю електричний Duster. Перетворення кросовера на електромобіль зайняло понад два роки та коштувало 150 тисяч євро.
 
 


 
Електричний Dacia Duster був створений як тестовий автомобіль для деталей, які виробляє Metalplast, спеціалізуючись на нестандартному пластику для тюнінгу. Автомобіль отримав великі бампери, розширені колісні арки для великих коліс, збільшені пороги, дифузор та заглушку на місці решітки радіатора.
 
 
Основою для електричного Duster став друге покоління моделі з дизельним двигуном, яка мала бути утилізована. Замість 1,5-літрового дизельного двигуна встановили 215-сильний електродвигун від Nissan Leaf, зменшивши потужність до 60 відсотків. Вага кросовера становить 1700 кілограмів, і він може розганятися до 100 км/год за 11-12 секунд. Для порівняння, звичайний Duster з дизельним двигуном робить це за 10,2 секунди.
 
 
Кросовер оснащений пневматичною підвіскою та акумулятором ємністю 55 кВт-год від Volkswagen ID.3, що дозволяє проїхати до 350 кілометрів на одному заряді. Заряджається він від пристрою змінного струму потужністю 22 кВт. Час заряджання не вказано.

Comments are closed.