БізнесТехології

Jooby Luna – новий LED світильник від українського виробника для економії електроенергії до 80%

Національний виробник TeleTec, запустив серійне виробництво нових світлодіодних світильників вуличного освітлення Jooby Luna. 

Основна ціль випуску нової моделі, яка приходить на заміну популярної лінійки Jooby Avenue, що на ринку понад 10 років – максимізація економії електроенергії в воєнний час та допомога міським компаніям забезпечувати швидкий ремонт, модернізацію та керування вуличним освітленням в критичні часи. 

Повномасштабне вторгнення росії в Україну, атаки та пошкодження енергетичної інфраструктури, блекаут та часткові відключення формують нові запити у комунальних підприємств, призводять по потреби підлаштовуватись під ситуації, технічно контролювати та швидко відновлювати можливості. А головне – зниження споживання до мінімум для зниження загального навантаження на мережі. 

Для цього конструктори бюро TeleTec запропонували  інноваційний  світильник Jooby Luna, власну систему автоматичного або дистанційного  управління мережами вуличного освітлення Jooby Cabinet Contriller та програмне забезпечення Jooby CMS, яка дозволяє трансформувати всю систему вуличного освітлення до рівня розумного міста і допомогти зберегти світло на вулицях. 

Новий світильник Jooby Luna з модулем.

Легкий монтаж

Світильник встановлюється на вертикальну опору (торшер) в положенні 45 – 95 градусів або консольну (під кутом) в горизонтальному положенні 5 – 45 градусів.

Можливості положення світильника на опорі.

Новий вуличний світильник легко монтувати. Вузол кріплення похилого кронштейна оснащений шкалою для встановлення кута нахилу світильника. Шкала має два показники, для горизонтального та вертикального встановлення кронштейнів, а також зміни куту нахилу з відповідними позначками у вигляді зубців. 

Вузол кріплення похилого кронштейна.

Корпус та захисне скло

Світильник має міцний та довговічний корпус, виготовлений методом лиття під тиском алюмінієвого сплаву EN 47100, оброблений методом сульфатування, покритий міцною порошковою фарбою. Також, встановлене міцне, захисне скло, що відповідає IK09, з подовженим терміном функціонування.

Конструкція корпусу та захисного скла

Безключовий доступ до компонентів під час монтажу

Підключення, монтаж та обслуговування передбачено виконувати без демонтажу світильника на самій опорі завдяки конструкції та безключовому доступу. Також, зовнішній кабель живлення відсутній, що захищає працівника.

Кришка світильника під вагою передньої частини (важке скло) опускається вертикально вниз, що надає доступ до всіх елементів. Обмежувачі кута відкриття кришки не дозволяють їй відхилитися більш ніж на 90 градусів завдяки обмежувачу кута відкриття, який також  виключає відокремлення верхньої кришки, т.к. петлі в такому положенні залишаються у надійному зачепленні.

Безключовий доступ до компонентів під час монтажу

Природнє охолодження світильника

Для повноцінної роботи світильника розроблена природня система охолодження,  в конструкції оптимізовано розподіл тепла у матеріалі корпусу та теплообмін з навколишнім простором, також оптимізована форма, висота, крок, форма та перетин ребер для кращого охолодження. А спеціальне розширення ребер у точці примикання до корпусу покращує циркуляцію повітря та теплообмін. А також захищає від накопичення бруду між ребрами.

Система охолодження світильника Jooby Luna

Конфігурація Smart

Конструкція лічильника створена таким чином, що без демонтажу кожен світильник може стати розумним та отримати повний функціонал димування. Для цього він має здатність до встановлення пристроїв керування NEMA або Zhaga, які надають можливість модернізації світильника, що знаходиться в експлуатації до Smart та поновлення обладнання. 

Модуль NEMA можливо встановити тільки на верхню кришку. Встановлення Zhaga пристроїв передбачено на верхню або нижню кришку (у разі встановлення модуля Zhaga з радарним датчиком руху). 

Керуючі модулі NEMA і Zhaga.

Новий світлодіодний світильник Jooby Luna для вуличного освітлення наділений більш високоефективними світлодіодами, можливістю модернізації до рівня Smart і зміни функціональних параметрів, не знімаючи з опори й кріплення, і багатьма іншими функціями, що допомагають комунальникам долати кризу.

Впроваджуючи систему комунальники можуть автоматично регулювати відключення/відключення окремих мереж, вулиць, районів і цілого міста, контролювати навантаження згідно з астрологічним календарем. 

Також, вуличний світильник Jooby Luna ідеально підходить для зовнішнього освітлення різних ландшафтів – пішохідних зон, вулиць, доріг, автостоянок та автомагістралей, відрізняється чудовим співвідношенням люмен/ват, пропонуючи високу продуктивність та енергоефективність за доступну ціну. 

TeleTec
Виробник електротехнічного обладнання рішень Smart City для дистанційного обліку газу, води й тепла, а також розумного вуличного освітлення Jooby Smart Lighting Solution.

Comments are closed.

More in:Бізнес