Техології

Аерокосмічну компанію Firefly Aerospace українського походження хочуть продати за $1,5 млрд.

Інвестори українсько-американської компанії Firefly Aerospace, що займається виробництвом ракет і місячних посадкових модулів, розглядають можливість її продажу приблизно за $1,5 млрд. Серед цих інвесторів — американська приватна інвестиційна компанія AE Industrial Partners, яка працює над стратегічними варіантами для Firefly.
  
 
Проте компанія може вирішити не продаватися, хоча вона, ймовірно, приверне інтерес з боку приватних інвестиційних фірм і колег з космічної галузі. AE Industrial Partners інвестувала $75 млн у Firefly в рамках раунду фінансування серії B у 2022 році й здійснила наступну інвестицію в листопаді 2023 року. Інвестори допомогли компанії укласти декілька угод, зокрема придбання у 2023 році Spaceflight Inc, яка займається розробкою супутників і брокерськими послугами з запуску.
 
Firefly Alpha, одноразова ракета компанії, має контракти на запуск супутників для Міністерства оборони США, NASA та комерційних супутникових операторів. Крім того, Firefly планує цього року запустити космічний корабель Blue Ghost на Місяць у рамках програми NASA.

Comments are closed.