Суддівство

На даний час список суддів буде доповнюватись, зважаючи на військовий стан, запрошені до суддівства приєднуються поступово.

Олена Єсип

Членкиня Національної Всеукраїнської музичної спілки (Рівненське відділення), членкиня журі Міжнародного конкурсу “Favorite Fantasy Turkey “, м. Стамбул, Турція. Лауреат Гран-прі, 1-х та 2-х премій багатьох Всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів.  Викладач вищої категорії, викладач по класу сольного співу в Клеванській МШ.

Алла Кочиашвілі

Співачка, володарка Гран-прі, лауреат І премій Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.  Випускниця Одеської музичної академії ім. Нежданової. Виступала у складі вокального ансамблю з концертами у Європі, США, Канаді. Композиторка, авторка пісень, поетеса. Членкиня міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Викладачка естрадного вокалу в Одеській МШ №7. Учні неодноразові Лауреати Гран-прі, I та ll премій різних конкурсів та фестивалів. Викладач талановитих дітей та молоді, які презентували свої вокальні здібності на минулорічному фестивалі Lacity Fest 2021, та нагороджені високими призовими титулами. Запрошена до суддівства згідно правил фестивалю.

Людмила Мазур

Співачка, викладачка і PR-фахівець із досвідом понад 10 років, запрошена солістка Одеської філармонії, членкиня Української Хорової Асоціації, засновниця Школи вокалу Mila Mazur Music, членкиня журі міжнародних конкурсів. Закінчила з відзнакою Інститут мистецтв і магістратуру ЮНПУ ім. Ушинського, брала участь у майстер-класах з методології музичної освіти професора Стокгольмського драматичного інституту, експерта Нобелівських концертів. У 2021 році взяла участь у майстер-класах Грега Енрікеса, педагога Селін Діон й асистента легендарного Сета Ріггса (вокального коуча Майкла Джексона). Репрезентувала українську культуру в найбільших музичних фестивалях світу, виступала з гастрольними турами в Україні та Європі. Бере участь у масштабних симфонічних проектах на головних концертних майданчиках країни та за кордоном.

Instagram
YouTube

Анастасія Пшокіна

Співачка, бас-гітаристка. Співає 12 років та професійно займається музикою 9 років. У 2016 році в проекті «Голос Країни», пройшла сліпі прослуховування в команду до Івана Дорна. Закінчила Одеське Музичне училище за спеціальністю естрадно-джазовий вокал. Після закінчення самостійно розпочала навчання на бас гітарі та паралельно розвивала музичний блог в Інстаграм. Грає на басу вже 4 роки, а блог налічує аудиторію більше 48К, більший %  – музиканти та аматори музики США (18,4%) та Бразилії (16,6%).

Анастасія є ендорсером таких брендів як – Evo Straps (Brazil) – ремені для гітар та бас гітар; IBOX (Brazil) – м’які заглушки для струнних інструментів; Juicy Earz (USA, CA) – вушні монітори!

Відео-кавером “Sir Duke” (Stevie Wonder) у соц. мережах поділився популярний британський басовий викладач Scott Devine. Ролик набрав 1,5М переглядів у Facebook та 3М у YouTube!

Зараз працює як сесійна басистка, автор та виконавець пісень, автор текстів (переважно англійською). Клієнти – продюсери, незалежні артисти та лейбли зі США, Австралії та Європи. Також розвиває проект UNLYMITED, в якому вона соавтор, соліст та басистка, мише музику в стилі fusion jazz і neo soul, готує до виходу альбом.

Instagram
YouTube

Маша Васильєва (Madeleen Ranevsky)

Професійна танцюристка, ведуча та співачка, засновниця сучасного балету MADRIN, м. Львів. Балет створений в 2004 році та за роки існування «MADRIN» дав понад 3000 концертів в Україні,  виступав на одній сцені з музичними гуртами «Вася-club» та «С.К.А.Й.», «Мері» і «Флайzzа», Н. Карпою, Андріаною, «Лама», Судією «95-ий квартал», Валерієм Леонтьєвим, балетом «Акверіас», Альошою, Русланою, Тіною Кароль, Morandi, Great Pretender (Queen Music Show), Danzel, Touch & Go та ін. «MADRIN» співпрацює з виконавцями – П. Табаков (переможець ТП «ШАНС-5», «Голос Країни-2») та О. Киричук (переможниця ТП «Шанс-7», учасниця ТП «Голос Країни-2») , Л.Ясинською (фіналістка ТП “Американський Шанс”), група “Вушка”, Остап, Ляна Новак, гурт АнтитілА (Київ).

Instagram
YouTube

Ілона Скрипник

Оперна Співачка, діюча солістка опери Одеського Національного Академічного Театру Опери та Балету з 2007 року. В оперному репертуарі має провідні партії “Кармен” з опери Бизе Кармен, “Азучена” з опери Верді Трубадур, “Ульріка” з опери Верді Бал Маскарад, “Бубличниця” з опери “ВІЙ”,  “Амнеріс” з опери “АІДА, “Берта” з опери Севільскій Цірюльник, “Одарка” з опери “Гулак Артемовський Запорожець за Дунаєм”, “Любаша” з опери Римського Корсакого “Царська Наречена”,  “Ортруда” з опери Вагнера “Лоенгрін”, “Аліса” з опери Доніцетті “Лючия Деламермур”, “Лаура” з опери Чайковського “Іоланта”, “Графиня” і “Гувернантка” з опери Чайковського “Пікова Дама”, “Мати” і “Шінкарка” з опери сучасного українського композитора О. Родин “Катерина”,  “Маддалена” з опери Верді “Ріголетто”, “Королева” з дитячої опери Колмановського “Білосніжка”, “Гінгема і “Бастинда” з дитячого проекту Одеського оперного театру . З 2015 року засновник Одеського музичного Одеського руху вуличних музикантів та Всеукраїнського фестивалю альтернативного сучсного мистецтва “Life River”, з 2019 – засновник Всеукраїнського Рок Фестивалю “MOTOPLAVNI”. З 2020 року коуч групових Вокальних Майстер Класів в Одесі.

Марія Мороз

Хормейстер, педагог вищої категорії, педагог академічного та естрадного вокалу. У 1994 році створила у Київській дитячій музичній школі №29 вокальний ансамбль “Київські соловейки”, який тричі з гастрольними турами виступав у різних регіонах Японії, випустив у цій країні кілька компакт-дисків, є лауреатом числених Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, брав участь у запису саундтреків до художніх та анімаційних фільмів, мав спільні творчі проекти, зокрема, з гуртами ВВ, ManSound, виконавицями Злата Огнєвіч та ILLARIA, переможець фестивалю Lacity Fest 2021. Випускники колективу, отримавши освіту у престижних вищих навчальних закладах України, нині репрезентують українську культуру у Великобританії, Італії, Китаї, Японії та інших країнах світу.

Володимир Лятов

Майстер спорту міжнародного класу України. 8-кратний чемпіон України. Бронзовий призер чемпіонату Світу та Європи.
Фіналіст кубків Світу та Європи у програмі 10 танців. Суддя міжнародної категорії. Засновник Академії Танцювального Спорту “ВОЛЯ”

Олександр Мілов

Всесвітньо відомий художник, скульптор, кінорежисер і футуролог. Керівник творчої майстерні «ТАКОЕ».  Став відомим, отримавши грант щорічного фестивалю мистецтв Burning Man в пустелі Блек-Рок (США, штат Невада) на скульптурну композицію «Любов» у 2015 році. Автор монументальної скульптури – робот ТІС, встановлений у 2011 році перед входом у порт ТІС (Одеська обл., м. Южний).

У 2017 році на території заводу «Стальканат» в Одесі встановили найоб’ємніший пам’ятник художнику – «Ворота в рай», що являє собою 33-метрову скульптуру архангела з мобільним телефоном в руках. У 2019 році брав участь у фестивалі Vivid Sydney у Сіднеї з інсталяцією «Hear with the Heart». Сценарист і режисер кількох мультфільмів та художніх фільмів. Цього року приймає участь фестивалі Burning Man Art Festiva 2022 з роботами «Вогонь-жінка» та «Друге кохання». Наразі працює на Балі.

Меню