Суддівство

Ілона Скрипник

Відома оперна співачка, діюча солістка опери Одеського Національного Академічного Театру Опери та Балету з 2007 року.

В оперному репертуарі має провідні партії “Кармен” з опери Бизе Кармен, “Азучена” з опери Верді Трубадур, “Ульріка” з опери Верді Бал Маскарад, “Бубличниця” з опери “ВІЙ”,  “Амнеріс” з опери “АІДА, “Берта” з опери Севільскій Цірюльник, “Одарка” з опери “Гулак Артемовський Запорожець за Дунаєм”, “Любаша” з опери Римського Корсакого “Царська Наречена”,  “Ортруда” з опери Вагнера “Лоенгрін”, “Аліса” з опери Доніцетті “Лючия Деламермур”, “Лаура” з опери Чайковського “Іоланта”, “Графиня” і “Гувернантка” з опери Чайковського “Пікова Дама”, “Мати” і “Шінкарка” з опери сучасного українського композитора О. Родин “Катерина”,  “Маддалена” з опери Верді “Ріголетто”, “Королева” з дитячої опери Колмановського “Білосніжка”, “Гінгема і “Бастинда” з дитячого проєкту Одеського оперного театру.

З 2015 року засновник Одеського музичного Одеського руху вуличних музикантів та Всеукраїнського фестивалю альтернативного сучасного мистецтва “Life River”, з 2019 – засновник Всеукраїнського Рок Фестивалю “MOTOPLAVNI”. З 2020 року коуч групових вокальних майстеркласів.

Анастасія Пшокіна

Співачка, бас-гітаристка. Співає 12 років та професійно займається музикою 9 років. У 2016 році в проекті «Голос Країни», пройшла сліпі прослуховування в команду до Івана Дорна. Закінчила Одеське Музичне училище за спеціальністю естрадно-джазовий вокал. Після закінчення самостійно розпочала навчання на бас гітарі та паралельно розвивала музичний блог в Інстаграм. Грає на басу вже 4 роки, а блог налічує аудиторію більше 48К, більший %  – музиканти та аматори музики США (18,4%) та Бразилії (16,6%).

Анастасія є ендорсером таких брендів як – Evo Straps (Brazil) – ремені для гітар та бас гітар; IBOX (Brazil) – м’які заглушки для струнних інструментів; Juicy Earz (USA, CA) – вушні монітори!

Відео-кавером “Sir Duke” (Stevie Wonder) у соц. мережах поділився популярний британський басовий викладач Scott Devine. Ролик набрав 1,5М переглядів у Facebook та 3М у YouTube!

Зараз працює як сесійна басистка, автор та виконавець пісень, автор текстів (переважно англійською). Клієнти – продюсери, незалежні артисти та лейбли зі США, Австралії та Європи. Також розвиває проект UNLYMITED, в якому вона соавтор, соліст та басистка, мише музику в стилі fusion jazz і neo soul, готує до виходу альбом. Також, Анастасія активно веде свій професійний блог в Instagram, та має більше 100 000 підписників.

Посилання – https://www.instagram.com/ana.pshokina/

Маша Васильєва (Madeleen Ranevsky)

Професійна танцюристка, ведуча та співачка, засновниця сучасного балету MADRIN, м. Львів. Балет створений у 2004 році та за роки існування «MADRIN» дав понад 3000 концертів в Україні,  виступав на одній сцені з музичними гуртами «Вася-club» та «С.К.А.Й.», «Мері» і «Флайzzа», Н. Карпою, Андріаною, «Лама», Судією «95-ий квартал», Валерієм Леонтьєвим, балетом «Акверіас», Альошою, Русланою, Тіною Кароль, Morandi, Great Pretender (Queen Music Show), Danzel, Touch & Go та ін. «MADRIN» співпрацює з виконавцями – П. Табаков (переможець ТП «ШАНС-5», «Голос Країни-2») та О. Киричук (переможниця ТП «Шанс-7», учасниця ТП «Голос Країни-2»), Л.Ясинською (фіналістка ТП “Американський Шанс”), група “Вушка”, Остап, Ляна Новак, гурт АнтитілА (Київ).

Меню