Close
Новий б’юті-сервіс ROOKY дозволяє швидко і легко знайти майстра

Новий б’юті-сервіс ROOKY дозволяє швидко і легко знайти майстра

В Україні з кожним роком зростає популярність онлайн-сервісів. Новий сервіс ROOKY дозволяє за пару кліків записатися до б’юті-майстру в найбільших містах України.

Його користувачі не хочуть шукати в Google, витрачати час на перегляд сайтів, а все більше звертаються до спеціалізованих сервісів. Через смартфон можна замовити таксі, забронювати готель, купити квиток на концерт, оплатити комунальні послуги.

Новий сервіс ROOKY пропонує заощадити час на пошук б’юті-майстра і швидко бронювати послуги. Цей майданчик розроблена для прямого конекту майстрів зі своїми клієнтами: без незручних дзвінків, тривалих листувань і паперової тяганини. Клієнт заходить на сайт або в додаток, вибирає майстра і робить запис.

 

Новий б'юті-сервіс ROOKY дозволяє швидко і легко знайти майстра

 

Засновники сервісу розповідають, що ідея народилася ще в 2015 році, коли вони активно працювали з салонами краси в якості дистриб’юторів професійної косметики.

«Ми хотіли вивести сервіс б’юті-послуг в Україні на більш сучасний рівень! Запис до майстра? Легко! Пара кліків — і ти вже в кріслі майстра! »- ділиться один із засновників сервісу Олександр Шуленін, який працює в б’юті-сфері вже більше 10 років.

Олександр і Єва Шуленін стали партнерами разом з власником компанії розробки Степаном Радібогом і запустили в травні ROOKY.pro. Зараз на майданчику налічується кілька тисяч майстрів і їх клієнтів.

Проект також заручився підтримкою деяких відомих брендів професійної косметики. При реалізації проекту, розробники приділили особливу увагу зручності і простоті користування сервісом як для клієнтів, так і для майстра. А найближчим часом очікується можливість оплати послуг відразу через додаток.

Клієнт rooky.pro може записатися до будь-якому майстрові 24/7, залишити відгук, отримати повну інформацію про послуги, подивитися портфоліо, використовувати пошук по геолокації, і вести чат з майстром. У свою чергу, майстер може спростити робочі процеси, економити час і ресурси на просування своїх послуг.


Ми в Facebook