Close
6 українських брендів нижньої білизни

6 українських брендів нижньої білизни

Купити нижню білизну для жінки — своєрідний інтимне свято. Гарна нижня білизна впливає на самовідчуття і впевненість дівчини часом сильніше діамантів. Ми розповімо про 6 українських брендах авторського нижньої білизни.

Ari Dar lingerie

Бренд продає дуже ніжне і жіночне білизна ручної роботи з високоякісних матеріалів. Як правилами, в пошитті використовуються мережива, оксамит, Білизна сіточка і аплікації. Великий вибір кольорів, є як класичні чорні і білі комплекти, так і нюдовие, бургунди, сині, жовті і смарагдові. Виготовляється білизна на замовлення за індивідуальними мірками.

 

Leon.Lingerie

Тут шиють сексуальне і навіть викликає нижню білизну. Моделі абсолютно різні, від класичних мереживних до комплектів, які приховують тільки найінтимніші частини жіночого тіла. Також тут шиють унікальні панчохи з «Камасутрою», портупеї, гартери і пояси для панчіх зі шкіри. Бренд використовує якісні матеріали, які дуже приємні до тіла. Всі вироби виготовляють за індивідуальними мірками на замовлення.

 

Zhilyova Lingerie

Головна ідея бренду — білизна може одночасно бути сексуальним і комфортним. Акцент тут роблять на жіночні комплекти з мережива з оксамитової і шовковою обробкою. | Представлені також моделі в стилі спортивного шику. Матеріали використовуються високої якості, їх везуть з Італії і Франції. Плюс бренду — у величезній різноманітності моделей, кольорів і стилів нижньої білизни.

 

Lace Land

Бренд Lace Land шиє якісне, жіночне і комфортне нижню білизну за індивідуальними мірками. Тут великий вибір моделей, матеріалів і квітів. Є як класичні комплекти, так і білизна для сну або для інтимних побачень. Бренд регулярно проводить акції в соціальних мережах і продає свою продукцію за дуже привабливими цінами.

 

Lola Bra

Бренд, який шиє нижню білизну без поролону і пуш-апу. Кожен комплект виготовляють індивідуально під кожного клієнта, під будь-який одяг і для будь-якого випадку. Тут все продумують до найменших деталей і замовник може бути впевнений — навіть без примірки, комплект сяде ідеально.

 

Lace Up

Бренд Lace Up створює білизна з акцентом на мережива. Також використовують гіпюр, сіточку, віскозу, оксамит, сатин і бавовна, а в обробці присутні навіть напівкоштовні камені, такі як гірський кришталь і річкові перли. В каталозі шість напрямків: повсякденні комплекти, будуарний стиль, піжама, пуш-ап, купальники і весільну білизну.

 

K R A L Y A lingerie

Ексклюзивний дизайн, якість і комфорт — три кити на яких будується бренд. Для виготовлення нижньої білизни тут використовують високоякісні матеріали, привезені з Європи. В каталозі класичні та мереживні комплекти, в стилі ретро і моделі для інтимних зустрічей.

 


Ми в Facebook