Close
Стартап Rivian представив електровнедорожнік преміум-класу з запасом ходу 660 км

Стартап Rivian представив електровнедорожнік преміум-класу з запасом ходу 660 км

Незвичайний дизайн супроводжується вражаючими технічними характеристиками спорткара може зайняти значущу позицію в класі преміум авто.

Семимісний R1S зібраний на універсальної базі для електромобілів від Rivian. До цього на ній же був представлений електропікап R1T. Незважаючи на те, що пікап більше утилітарний вид транспорту, R1T не виглядає збитково. Він вийшов набагато менш аскетичним, ніж, наприклад, позашляховики від Bollinger Motors.

З версією R1S влаштовувати кемпінги та перевозити великогабаритні вантажі буде складніше, зате можна розмістити до семи чоловік в салоні. При цьому автомобіль володіє характеристиками спорткара.

Найпотужніша версія з двигуном 562 кВт розганяється до 96 км / год за 3 секунди. Її максимальний крутний момент — 1200 Нм.

Запас ходу різниться в залежності від обраного комплекту акумуляторів. Але навіть найменша батарея видає обганяють весь ринок 105 кВт * год. Максимальна версія — 180 кВт * год. З нею, за обіцянками виробників, R1S проїде на одному заряді більше 660 км.

 

Стартап Rivian представив електровнедорожнік преміум-класу з запасом ходу 660 км

 

Rivian — стартап з Каліфорнії. У травні він вийшов з режиму секретності і заявив, що готує до випуску дві моделі електричних всюдиходів: п’ятимісний пікап і семимісний подовжений позашляховик. Компанія покаже автомобілі на автошоу Лос-Анджелесі, а на ринку вони можуть з’явитися вже в 2020 році. У майбутньому до інших переваг електромобілів марки повинна додатися ще й автономність.

Читайте також: Компания Mersedes выпустила електромобіль — кросовер EQC


Ми в Facebook