Про проект

Міжнародний онлайн/офлайн фестиваль Lacity Golden Talent Fest для аматорів та професіоналів, який дає змогу показати талант на весь світ. Фестиваль організований відомим медіа-виданням Lacity Ukraine, яке більше 6-ти років розширює авторські новини про Україну в світ. Lacity Fest – це платформа для просування молодих талантів в сфері музики, мистецтва та кіно. Перший фестиваль відбувся у форматі вокального фестивалю, в якому прийяняли участь більше 250 учасників з 8 країн світу. Далі, фестиваль розширює горизонти та стає багатожанровим.

Всі відео виступів публікуються –  основна фішка фестивалю. Ми ділимося нашою великою аудиторією, додаємо популярності та впізнаваності учасникам, представивши їх аудиторії Lacity Ukraine.

Талановиті мають бути відомі – це девіз конкурсу. Кожне відео отримує масивну digital-підтримку.  Ми розміщуємо інформаційни блок про діяльність учасника з фото, а далі просуваємо відео виступу, створюючи широке інформаційне поле. Приймаючи участь, учасник має змогу заявити про себе великому сегменту аудиторії.

Наші переваги

Ми активно розвиваємось і розвиваємо горизонти впливу, створюючи інформаційний всесвіт, в якому знайдеться місце для кожного

0
fpllowers у мережах
0
Охват аудиторії
0
відвідувачів на місць
0
партнера

Команда

Олександр Панченко

Засновник

Засновник медіа-платформи Lacity Ukraine та фестивалю Lacity Fest, керівник проектів

Олівія-Квітка Бербера

Event-manager

Співачка, музичний редактор медіа-платформи Lacity Ukraine, менеджер з реклами та комунікацій фестивалю Lacity Fest

Авеліна Давидова

Event-planer

Організатор фестивалю, менеджер по роботі з клієнтами та учасниками фестивалю Lacity Fest

Ми в мережах:

Меню