Новини

Зміни складу українського відбору на “Євробачення” 2022

Оргкомітет національного відбору на Євробачення-2022 ухвалив рішення та дискваліфікував виконавця LAUD у відборі, оскільки заявлена ним пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році, що прямо порушує правила конкурсу. Відтак співак не виступатиме у фіналі нацвідбору 12 лютого. Натомість у шоу візьме участь Barleben із піснею Hear My Words.

Згідно з пунктом 5.1 правил нацвідбору на Євробачення, пісня має відповідати таким вимогам:

«не оприлюднювалася, не виходила в реліз та/або не виконувалася публічно (повністю або частково, у тому числі текст окремо від музики чи навпаки), не була доступною для громадськості, наприклад (але не обмежуючись) на онлайн-відеоплатформах, у соціальних мережах або в (напів-)відкритих для загального доступу базах даних, і не була використана в жодних комерційних цілях до 01 вересня 2021 року»

Оргкомітет нацвідбору провів додаткову перевірку, оскільки було виявлено факт оприлюднення пісні Head Under Water її автором Денієлем Ботінгом на його особистому youtube-каналі в 2018 році.

«Для нас дуже важким було рішення про виключення LAUD зі списку фіналістів, оскільки ми дійсно вважаємо його гідним учасником нацвідбору. Однак правила для всіх однакові, це наша принципова позиція: доступність для участі та рівність умов для всіх виконавців. Тож сьогодні шанс представити Україну перейшов до іншого талановитого виконавця, який також отримав високі оцінки серед оргкомітету — Barleben. Бажаємо успіху!» — зазначив член правління Суспільного і голова оргкомітету нацвідбору Ярослав Лодигін.

Список учасників фіналу національного відбору, що відбудеться 12 лютого в ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, після внесених змін наступний:

  • Alina Pash — Тіні забутих предків
  • Barleben — Hear My Words
  • Cloudless — All be alright
  • Kalush Orchestra — Stefania
  • Michael Soul — Demons
  • Our Atlantic — Моя Любов
  • Roxolana — GIRLZZZZ
  • Wellboy — Nozzy Bossy

Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 19:00 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

You may also like

More in:Новини

Next Article:

0 %