Новини

В Одесі відбудеться оперно-балетний фестиваль, в якому візьмуть участь 800 митцівВ Одесі до 30-річчя Незалежності України відбудеться масштабний оперно-балетний фестиваль “Оксамитовий сезон в Одеській опері”.

Фестиваль триватиме з 22 серпня по 15 вересня 2021 року в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

У концерті, який відкрив фестиваль, взяли участь відомі українські співаки, що працюють в Україні і в країнах Європи, а також запрошені гості з Молдови, Білорусі, Латвії та Чехії.

На фестивалі також можна потрапити на балетний гала-концерт Classic & Modern “Одеса. Україна. Європа” просто неба на Театральному майдані.На глядачів чекає прем’єра опери “Болеро” Моріса Равеля за участі зірок одеського балету і запрошених визнаних балетних виконавців світу.

Фінальний проєктом фестивалю стане симфонічний концерт під керівництвом всесвітньо відомої диригентки Оксани Линів.

У фестивалі планують взяти участь 800 митців сучасного українського і світового театру опери та балету.

“Працювати над створенням такої програми було надзвичайно цікаво. Адже у фестивальному контенті буде представлена широка стильова і жанрова палітра від витоків українського мелосу до сучасного його звучання, від світової музичної спадщини до національних надбань”, – говорить музичний керівник фестивалю, головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч.You may also like

More in:Новини

Next Article:

0 %