Новини

Український фільм про жінку-воїна відібрали до конкурсної програми Каннського кінофестивалю

Повнометражний дебютний фільм режисера Максима Наконечного “Бачення метелика” (з робочою назвою “Спас”) відібрали до конкурсної програми Каннського кінофестивалю. Про це повідомило Державне агентство з питань кіно.

Світова прем’єра картини відбудеться в секції “Особливий погляд” (Un Certain Regard) офіційного відбору 75-го Каннського кінофестивалю. Фокус цієї категорії – фільми, які, на думку представників програмного відділу фестивалю, матимуть сильний вплив на розвиток кіномистецтва.

“Бачення метелика” – це історія про жінку-воїна, яка не бажає бути жертвою. Після звільнення з ворожого полону аеророзвідниця Ліля намагається повернутися до мирного життя в Україні. Біль і травма через пережите повсякчас виринають на поверхню, ніби уві сні, та щось всередині неї не дозволяє забути, чому вона мусить жити далі.

Режисер і сценарист – Максим Наконечний, співсценарист – Ірина Цілик, продюсерки – Єлизавета Сміт і Дар’я Бассель. В головних ролях – актори Ріта Бурковська та Любомир Валівоць. Також серед акторського складу – відома драматургиня Наталка Ворожбит та актор і волонтер Мирослав Гай.

Знімаючи цей фільм, я плекав надію, що він здебільшого буде про минуле й про наслідки війни, з якими ми як суспільство мали б впоратися. Але це виявився фільм про наше теперішнє й майбутнє, про передчуття великої війни та місце, яке свідомо займає в ній кожна людина“, – коментує режисер Максим Наконечний.

You may also like

More in:Новини

Next Article:

0 %