Новини

Україна прийме участь у наймасштабнішому конкурсі краси у світі “MRS. UNIVERSE 2022”

Україна буде представлена на одному із наймасштабніших конкурсів краси у всьому світі “MRS. UNIVERSE 2022”, що відбудеться в Сеулі, столиці Південної Кореї, з 21 червня по 1 липня цього року!Останнім часом вся публічна та медійна активність Національного відбору конкурсу краси “Місіс Всесвіт-Україна” припинилася. Причина зрозуміла — це повномасштабне російське вторгнення. Весь час учасниці допомагали нашим українцям волонтерством. Наразі зупиняти свою волонтерську діяльність організація не планує.

Але, очильники конкурсу щиро переконані, що Україна має залишатись у фокусі уваги всього світу. Оскільки зацікавлення до повномасштабної війни в Україні з часом спадає, то потрібно використовувати всі шанси і всі світові майданчики, аби нагадувати про біду та горе, які росія завдає Україні всі ці вісім років, а останні кілька місяців — з особливою жорстокістю та цинізмом

Сцена “Місіс Всесвіт” є одним із таких масштабних та впливових світових майданчиків. Цей конкурс краси відбувається ось уже 45 років поспіль. У ньому беруть участь 120 учасниць з різних куточків світу. Про цей конкурс розповідатимуть більшість ЗМІ на планеті. І це чудова можливість нагадати світу про жахливу війну в Україні, мета якої — геноцид української нації.

“Цього разу наші дівчата їдуть не просто представляти Україну на світовій сцені. Вони їдуть завойовувати не титули і корони, а увагу, яка так необхідна зараз Україні для остаточної перемогти над російськими окупантами. Про жорстоку війну, яка забирає десятки, якщо не сотні, українських життів щодня, світ має пам’ятати кожної миті. І щохвилини світові лідери під тиском своїх народів мають думати про допомогу, яку вони можуть надати Україні. Тому основне завдання наших дівчат — розповісти про перебіг війни в Україні всім медіа, які приїдуть робити репортажі про конкурс та його учасниць. Так ми швидше розіб’ємо ворога і переможемо”, — пояснює національний директор конкурсу краси “Місіс Всесвіт-Україна” Уляна Оксенюк.

Цьогоріч на “Місіс Всесвіт 2022” Україну представлять дві жінки: “Місіс Львів” Наталя Антонів та “Супермодель Україна-Всесвіт” Маріанна Батура (Marianna Batura).

Обидві дівчини були учасниця і переможницями різних категорій національного відбору “Місіс Всесвіт-Україна 2021”, який відбувся 15 вересня минулого року у Львівській опері.

Справді, тоді головну корону конкурсу здобула Ярина Андрущенко (Yara Fayk). Але повномасштабна війна внесла свої корективи і Ярина поїхати на конкурс не може: її батько захищає Україну в лавах ЗСУ і дівчина всіляко його підтримує і переживає за нього.

На жаль, “Віце-місіс Україна-Всесвіт” — Марія Карпінська також не може взяти участь у міжнародному конкурсі через повномасштабне російське вторгнення.

Тому замість Ярини та Марії право їхати на міжнародний конкурс отримала Маріанна Батура. Керівники впевнені, що добра, чесна та розумна дівчина гідно представить Україну на “Місіс Всесвіт” та докладе максимум зусиль, аби розмови про Україну не вщухали.

You may also like

More in:Новини

Next Article:

0 %