Новини

Театр у твоєму телефоні – застосунок і технологія 211STEPS

Імерсивний театр — один із найзахопливіших трендів сучасного мистецтва. Це вистави, що можуть проходити на довільній локації, навіть на вулицях міста, а глядач одночасно стає учасником і взаємодіє з сюжетом через навколишній світ.Відчути переваги нового мистецтва дозволяє новий мобільний застосунок 211STEPS із власною технологією. Тут можна самому чи в компанії «сходити» на імерсивну виставу — для цього знадобиться лише телефон, застосунок і навушники. Крім імерсивних вистав, у ньому є класичні аудіовистави чи екскурсії.

211STEPS представляє проєкт «Повернення» — серію аудіоісторій про людей, яких торкнулися події на окупованих територіях України.

Проєкт піднімає проблеми переселенців, повернення неформальних розмов про буття та інтимність дружньої розмови; того, як їх приймає новий соціум.

Авторка проєкту Тамара Трунова — головна режисерка Академічного театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра — використала експериментальний формат: герої та героїні самі обирають, що говорити, яку історію розповісти, не обмежуючись рамками.Кожна історія схожа водночас на популярну лекцію і на моновиставу — розмова починається з загальних питань, і неминуче торкається особистого, місцями перетворюючись на сповідь. Зараз у застосунку можна почути першу історію — «Повернення до Гідності».

Команда 211STEPS разом із партнерами також розробляє план оцифрування двох міст України

Створення такого віртуального простору розширить можливості креативної індустрії, індивідуальних креаторів та бізнесу. Віртуальна карта, на якій можуть бути закріплені локації, квести, геоігри, виставки робіт або інша інформація, відкривають новий унікальний досвід як для жителів міст, так і для туристів незалежно від мови спілкування. Для інтеграції віртуального простору у фізичний світ будуть створені локації з проєкторами, екранами, звуковим оформленням і доповненою реальністю.Технологія не має географічних чи культурних обмежень. Компанія планує розширення на мегаполіси у Північній Америці та Європі. 211STEPS як технологія для створення авторських проєктів стане доступною для креаторів та бізнесу у червні. Відібрані заявки на проєкти команда розглядає уже зараз.

Завантажити застосунок для iOS і Android можна за посиланням.

Next Article:

0 %