КультураНовини

Одеська Опера відкрилась для глядачів

17 червня в Одеській Опері представили перший концерт в умовах воєнного часу – «Опера Гала». Артисти Театру представили глядачам яскраві арії, блискучі дуети та хорові номери з відомих оперних вистав українських та зарубіжних композиторів.Надзвичайно насичена програма концерту “Опера Гала” звучала у виконанні артистів хору та оркестру Одеської національної опери.

Солісти, хор та оркестр звучали під керівництвом головного диригента В’ячеслава Чернухо-Воліча, заслуженого артиста України Ігоря Чернецького та диригента Володимира Врублевського, який в цей важливий день вперше постане за диригентським пультом, як диригент Одеської Опери.

Свою любов і творчість глядачам дарували: народна артистка України Лариса Зуєнко, заслужені артисти України Тетяна Спаська, Олег Злакоман, Владислав Горай та Дмитро Павлюк, соліст Метрополітен-опера, Віденської державної опери, театру Ла Скала Віталій Білий, лавреати міжнародних конкурсів Юлія Терещук, Марина Наймитенко, Ганна Літвінова, Олександр Прокопович, Катерина Цимбалюк, Ілля Марків, Віктор Шевченко та Богдан Панченко.

Концерт “Опера Гала” – це втілення режисерських задумів Павла Кошки та художніх образів головного художника театру – Ігоря Анісенка.

Концерт “Опера Гала” — це перш за все присвята Збройним Силам України, завдяки яким українські музи не стихають ні на мить!

Також, Одеська Опера представила афішу подій на червень – липень 2022 року, яка опублікована на сайті Театру та є можливість придбати квитки онлайн.

You may also like

Next Article:

0 %