Новини

Музичний фестиваль Odessa Classics цьогоріч відбудеться в Таллінні

Щороку в червні в Одесі проходить міжнародний фестиваль Odessa Classics для шанувльників класичної музики, який є одним із символів міста. Нажаль, через повномасштабне вторгнення фестиваль не відбудеться цього року в Одесі, а стартує в менших масштабах з 31 травня по 4 червня в Естонії – в Таллінні, Тарту й у Центрі Арво Пярт у Лауласмаа.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Odessa Classics (@odessa_classics)

 

“Для нас дуже важливо, щоб традиція фестивалю не переривалася, – розповідає президент Odessa Classics Олексій Ботвінов. – І ми використовуємо кожну можливість на європейських сценах, щоб говорити про агресію з боку росіїї проти держави й народу України. Ми працюємо з нашими партнерами над продовженням Odessa Classics цього літа на інших європейських локаціях, сподіваємося анонсувати такі новини найближчим часом.

Фестиваль стартує вже 31-го травня в Естонському концертному залі в Таллінні за участю всесвітньо відомого британського скрипаля Данієля Гоупа, Олексія Ботвінова та Естонського національного симфонічного оркестру під керівництвом Оларі Елтса. 1-го червня, у Міжнародний день захисту дітей, брати Роман та Олександр Федюрки виступлять на Талліннському пісенному фестивалі в межах благодійного концерту. 2-го червня Майкл Гуттман і віолончелістка Цзін Чжао, а також Олексій Ботвінов дадуть концерт в Arvo Pärt Centre, названому на честь всесвітньо відомого композитора. 3-го червня фестиваль переїде до Тарту разом з Олексієм Ботвіновим та Гансом Крістіаном Аавіком, естонським талановитим скрипалем та переможцем нещодавнього конкурсу Карла Нільсена.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Odessa Classics (@odessa_classics)

Для тих, хто не зможе відвідати фестиваль, влаштують відеотрансляцію через ERSO TV.  Для українських глядачів перегляд усіх концертів онлайн буде безплатним.

Програма та квитки доступні на сайті www.odessatallinn.com.

You may also like

More in:Новини

Next Article:

0 %