Новини

Ілюстраторка з України Тетяна Якунова перемогла на конкурсі World Illustration Awards 2022

Київська ілюстраторка Тетяна Якунова отримала перемогу в міжнародному конкурсі World Illustration Awards 2022 завдяки ілюстрації на кераміці ручної роботи. Художниця представила проєкт – набір посуду ручної роботи під назвою Ordinary Despair, який присвятила боротьбі зі зростанням рівня депресії під час локдауну.

«Коли хтось страждає від депресії, замкнутий у будинку, свідків цього не так багато, крім предметів навкруги. Я вирішила створити ілюстрований посуд – свідка моєї боротьби за психічне здоров’я», – розповідає авторка проєкту Тетяна Якунова.

Тетяна Якунова — відома ілюстраторка, яка знаходить натхнення в авангардному мистецтві та дизайні 20 століття. Сфера її роботи охоплює комерційну, книжкову, редакційну ілюстрацію та дизайн плакатів. Тетяна співпрацювала з Google, Coca-Cola, Apple, Visa Gold, Yves Rocher та іншими брендами.

Конкурс The World Illustration Awards, заснований у Великобританії Всесвітньою Асоціацією Ілюстраторів, є аналогом «Оскару» у світовій спільноті ілюстраторів. Участь у ньому берусь понад 3000 учасників з 75 країн світу. Премія виділяє унікальні роботи ілюстраторів, представляючи нові колорити в змінах візуального мистецтва.You may also like

More in:Новини

Next Article:

0 %