ЖиттяНовини

Джоан Роулінг виклала книги про Гаррі Поттера українською у вільний доступ

Найвідоміша британська письменниця Джоан Роулінг розмістила у вільному доступі електронні книги про Гаррі Поттера українською мовою на своєму сайті Pottermore Publishing.
У вільному доступі з’явилися електронні книги про Гаррі Поттер українською мовою, що випустило видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Їх можуть безплатно прочитати всі охочі на сайті Pottermore Publishing.

«Коли почалося вторгнення в Україну, наша команда була шокована тим, який вплив це має на безліч людей. Нам, як і всім іншим, хотілося надати хоча б якусь допомогу. Тому ми намагаємося надати безплатний доступ до електронних книг про Гаррі Поттера всім, хто постраждав від війни», — сказано в повідомленні на сайті Pottermore Publishing.

«Ми щиро дякуємо всім, хто допомагав нам, і висловлюємо співчуття тим, на кого вплинула війна в Україні. Ми сподіваємося, що доступність цих книг допоможе привнести трохи світла в життя людей, які зараз переживають найтемніші часи», — висловила побажання команда Pottermore Publishing.

Телебачення Торонто офіційно подякувало Джоан Роулінг за українськомовні книги у Twitter: «У Pottermore Publishing з’явилися безплатні електронні книги про Гаррі Поттера українською мовою. Дякую, @jk_rowling». На це письменниця відповіла гештеґом #SlavaUkraini й двома сердечками синього й жовтого кольорів.

 

You may also like

Next Article:

0 %