Новини

Дитяче Євробачення 2021: Україну на конкурсі представить Олена Усенко

Цього року у фіналі Нацвідбору на “Дитяче Євробачення-2021” за право представляти Україну на конкурсі у Франції боролися 11 вокалістів-початківців.Олена Усенко стала переможницею Національного відбору на “Дитяче Євробачення-2021”. Її визначили під час фіналу у форматі телевізійного концерту 24 жовтня. Долю фіналістів вирішували професійне журі та глядачі за допомогою онлайн-голосування.

 Журі присудили Олені 52 бали, глядачі поставили їй 11. Із загальною сумою 63 бали вона випередила решту учасників та здобула перемогу.

Олені 14 років, проживає в місті Біла Церква та навчається вокалу в Katapulta art music school. Минулого року також брала участь у Нацвідборі “Дитячого Євробачення” та потрапила у фінал. Хто визначав переможця “Дитячого Євробачення”

Цього року до складу зіркового журі увійшли п’ять музичних експертів: співачка та представник України на “Євробаченні-2010” ALYOSHA, телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк, виконавиця Люба Морозова, головний редактор Karabas Live, музичний журналіст Ігор Панасов та представник України на “Дитячому Євробаченні” -2020″ Олександр Балабанов.

 

You may also like

More in:Новини