КультураНовиниТехнології

Андрій Данилко продає Rolls-Royce Фредді Мерк’юрі

Андрій Данилко представив унікальний лот на найвідомішому аукціоні світу «Сотбіс» — Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому Фредді Мерк’юрі їздив до останніх днів життя.

Вже 5 листопада в Лондоні авто стане особистим вкладом артиста у створення сучасного центру реабілітації та протезування й центральним лотом на найграндіознішому аукціоні Сотбіс за всю історію.За словами Андрія Данилка, колись він купив цей знаковий автомобіль, щоб подарувати його музею Queen або зробити частиною великої експозиції в Україні. Але зараз, в складний для нас час, вирішив, що сріблястий Роллс-Ройс стане інвестицією в майбутнє країни.

Варто зазначити, що аукціонний дім не бере свій відсоток, як це буває зазвичай, та всі 100% перераховує на благодійну мету — безоплатна допомога в Україні за найновішими медичними стандартами для дорослих і дітей, що постраждали внаслідок війни.Артист має намір пожертвувати всю суму від продажу легендарного авто на будівництво реабілітаційного центру в Україні. Перший сучасний реабілітаційний центр в Україні Superhumans розпочне роботу вже на початку 2023 року. Для будівництва команда Superhumans залучає підтримку благодійників з усього світу.

Проєкт вже підтримали Стінг та його дружина Труді, британський бізнесмен Річард Бренсон, перша леді Олена Зеленська, американський актор Лієв Шрайбер, а відтепер — і новий амбасадор Андрій Данилко.

You may also like

Next Article:

0 %