Новини

Чому потрібно прийняти участь у Lacity Golden Talent Festival 2021

Медіа-видання Lacity Ukraine представило перший незалежний міжнародний онлайн-фестиваль для талановитих дітей та молоді, аматорських та професійних колективів, який дає змогу показати свій талант на весь світ!Перш за все – це не просто конкурс. Це платформа для просування молодих артистів, музикантів, талановитих вокалістів, початківців та професіоналів. Адже конкурсів багато, та після них велика кількість талановитих людей залишається не відомими.

Авжеж, можна заперечити, що соціальні мережі дають змогу показати та проявити себе. Але все не так просто. Інформаційне перенавантаження, високі ціні медіа-агенцій, та digital-послуг, постійне ускладнення сервісів потребують вагомих людьских та фінансових капіталовкладень.

Ми працюємо з різними напрямками. І цей напрамок виришили не обходити стороною. Адже ми Українці – а це означає, що дуже талановиті та співочі люди!

Тому, фестиваль має крутезні переваги:

Всі відео виступів конкурсантів публікуються

Зазвичай, конкурси мало постять відео учасників, або взагалі не роблять цього. Онлайн-оцінювання проходить “дивним” чином, і учасники навіть не знають, с ким змагаються і чому переміг той чи інший учасник. Ми вирішили це змінити  і додати популярності всім виступам, представивши їх аудиторії журналу Lacity Ukraine.

Кожне відео отримує масивну digital-підтримку

Талановиті мають бути відомі. Це девіз конкурсу. Тому ми активно підримуємо кожного учасника конкурсу. Після подання заявок ми розміщуємо спочатку інформаційний “паспорт” учасника, тобто інформацію про нього зі світлиною, а далі розповсюджуємо відео виступу, створюючи тим самим широке інформаційне поле. Учасник не тільки приймає участь, проявляючи свої вокальні здібності, але й заявляє себе великому сегменту аудиторії.Міжнародне журі

Створити незалежне міжнародне журі більше ініціатива спонсорів. Але ми підтримали цю ідею. Бо вона дійсно заслуговує уваги. По-перше – всі “варяться” в одному казані  – тому ми виключили панібратство та можливість впливу завдяки тісним знайомствам. По-друге – учасники отримали можливість показати себе професіоналам з інших країн, які підходять безпринципово, кваліфіковано та об’єктивно до оцінки.

Ексклюзивні подарунки від спонсорів

А якже без спонсорів? Всі фестивалі мають мати комерціний інтерес. Для організації проведення та надання бомбезних подарунків ми залучели два відомих на весь світ косметичних бренда з Італії – Spuma di Sciampagna та Malizia, які представляє офіційний ділер, інтернет-магазин косметики та побутової хімії з Італії та Іспанії – L`Italiano.

Головне в конкурсі те, що кожен учасник має змогу дати старт своєму просуванню в медіа-просторі, або закріпити наявний та збільшити його. Бо кожна творча людина має займатися своєю улюбленою справою, а не глибоко пірнати в своє просування, забуваючи про талант та творчість.

Я хочу дати старт кожному таланту, хто старається та сподівається на успіх. Адже це основна мета талановитої співочої людини. І ми будемо працювати і розвивати платформу до світового рівня, щоб кожен, хто співає, танцює, грає на інструментах, зміг за допомогою платформи легко і швидно здобути визнання та популярність – заначив автор та організатор проекту, засновник видання Lacity.ua, Олександр Панченко.

Прийняти участьу  фестивалі дуже легко – осзнамитись з умовами конкурсу на сторінці  – https://www.lacity.com.ua/fest-2021, записати відео з виступом згідно умов конкурсу, та надіслати заявку. Участь у конкурсі повністю відкрита, весь процес участі, суддівства та нагород буде відображений на сайті. Тому – бажаємо успіхів всім сміливим!

Next Article:

0 %