Close
Novus — полегшений мотоцикл premium вартості

Novus — полегшений мотоцикл premium вартості

Вразливо дорогий новий електробайк з невеликим запасом ходу, але з приголомшливими ергономческімі характеристиками претендує на певну нішу шанувальників як мотоциклів, так і електротранспорту.

Електробайк демонструє справжні смачні німецьких конструкторів. Це стосується його яскравого привабливого дизайну, мінімальної ваги і того, як спритно він зайняв проміжну позицію між електричним велосипедом і мотоциклом.

Novus — цікавий компактний байк з тонкими шинами і ультрасучасним дизайном. Вузький, легкий за рахунок порожнистої рами, він розрахований для їзди в місті та приміській зоні. При вазі всього 38,5 кг електромотоцикл отримав заднє мотор-колесо на 14 кВт (18,7 л. С.) З обертовим моментом в 200 Нм. Але це максимальні значення, а номінальна потужність складає всього 6,2 кВт (8,3 л. С.). Навіть при таких показниках він досить швидко розганяється до швидкості 100 км / ч.

Маючи запас ходу близько 100 км і заряджаючись на 80% всього за годину, Novus дійсно може задовольнити потреби в легкій і комфортній їзді по місту незалежно від пробок і трафіку на дорогах. але його володарями можуть стати далеко не всі. Адже його ціна не кілька тисяч доларів. Заявлена ​​вартість новинки 39,5 тис. доларів.

 

Novus - полегшений мотоцикл premium вартості

 

Чому така висока ціна за те, щоб купити мотоцикл Novus? Швидше за все через складність самої конструкції — велика частина рами, вилки, маятник та навіть кермо представляють собою досить складні форми з вуглеволокна, зроблені практично вручну.

Друга можлива причина — високі ставки орендної плати в Брауншвайге, де зосереджено виробництво. Можливо також висока вартість акумулятора, хоча його ємність не настільки висока.

Можливо Novus не стане масовим продуктом, а скоріше варто розглядати як твір сучасного мистецтва. І він цього заслуговує. Практично всі деталі — від нестандартних гальмівних дисків, одиночної вилки, акуратно вбудованої фари і до телефону в якості приладової панелі — все вказує про футуристичномуий погляд дизайнерів.

Загальні пропорції електробайка приємні погляду, і це не змінилося б, навіть якби він більш товсті шини. Нехай він не зовсім відповідає стандартам, а й без поворотников, дзеркал заднього виду Novus все одно виглядає вражаюче.

Багато компаній експериментують з електробайк або хочуть завоювати нову нішу.

Нещодавно Ducati повідомила про створення свого першого електромомтоцікла.


Ми в Facebook