ВійнаНовини

Російська балістична ракета впала за 500 метрів від Зеленського, прем’єр-міністра Греції в Одесі

Російська ракета вибухнула всього за 500 метрів від президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса під час нападу в Одесі 6 березня, повідомляє CNN.

Ні Зеленський, ні Міцотакіс не постраждали.
 
Зеленський часто здійснює ризиковані поїздки на лінію фронту і вітав десятки світових лідерів в Україні за більш ніж два роки війни з Росією, але цей напад може стати одним з найближчих викликів для президента, пише CNN.
 
Близькість нападу до Міцотакіса, лідера країни-члена НАТО, також демонструє небезпеку таких візитів і потенційні глобальні наслідки конфлікту.
 
Росія атакувала портову інфраструктуру Одеси 6 березня, в результаті чого загинуло п’ятеро людей, повідомив речник ВМС України Дмитро Плетенчук.
 
Грецьке видання Protothema заявило, що атака була спрямована на кортеж Зеленського, зазначивши, що кортеж знаходився за 150 метрів від грецької делегації на чолі з прем’єр-міністром Міцотакісом.
Видання уточнило, що кортеж Зеленського перебував на відстані 150 метрів від грецької делегації на чолі з прем’єр-міністром, а ракета впала об 11:43 ранку.
 
Пізніше українські військові заявили, що не мають доказів того, що російські сили намагалися влучити в кортеж Зеленського під час удару.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що був свідком ранкового ракетного удару Росії по Одесі.
 
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умеров провели телефонну розмову з міністром оборони Греції Нікосом Дендіасом.
 
Удар балістичної ракети по Одесі стався близько 10:45 ранку 6 березня, загинуло п’ятеро людей. Він збігся з візитом прем’єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса до міста, де він зустрівся з президентом Зеленським перед спільним прес-брифінгом.

Comments are closed.

More in:Війна