ВійнаНовини

Ісландія приєдналася до чеської ініціативи щодо закупівлі снарядів для України

Уряд Ісландії прийняв рішення долучитися до ініціативи Чехії з закупівлі боєприпасів для України, виділивши на цю мету майже 2 мільйони євро. Про це повідомила пресслужба уряду Ісландії.
 
Причиною цього рішення стала нестача боєприпасів, і Чехія, спільно з головними партнерами Ісландії, взяла на себе зобов’язання забезпечити боєприпасами артилерію України, яка має ключове значення для оборони країни.
 
Міністр закордонних справ Ісландії Б’ярні Бенедиктссон підкреслив, що така допомога є підтримкою міжнародного права і захистом власних інтересів у сфері безпеки. Він також наголосив на важливості підтримки України та внеску у міжнародне право і власні інтереси безпеки.
 
Крім цього, Ісландія також підтримає закупівлю екіпіровки для жінок української армії, оскільки відсоток жінок-військовослужбовців значно зросла за останні роки, особливо після початку російського вторгнення. Це включатиме обмундирування, бронежилети, медичні та гігієнічні товари на суму 75 мільйонів крон (понад пів мільйона євро).
 
Це рішення також повинен схвалити парламент Ісландії. Також варто відзначити, що до чеської ініціативи приєднується й Люксембург.

Comments are closed.

More in:Війна