Використання технологій у цій війні розпочалося з літальних дронів і буде продовжуватися з наземними. Роботи можуть виконувати розвідку, бути камікадзе, стріляти, доставляти вантажі, евакуювати поранених, мінувати та розмінувати – все це з урахуванням життя та здоров’я солдатів.
Створення наземних роботизованих комплексів є одним з головних пріоритетів для Brave1. Компанія працює над знаходженням найефективніших рішень, розробкою відповідних процедур, формуванням середовища для інженерів та виробників, які зосереджені на роботі, і активно спілкується з майбутніми користувачами. У результаті на платформі Brave1 представлено понад 140 наземних роботизованих комплексів.
Чотирнадцять розробок, включаючи бойові модулі, логістичні та мінування, вже стандартизовані за стандартами НАТО, що відкриває можливості для укладання угод з урядом і забезпечить ще більше роботів на фронті.
Для забезпечення цього компанія працює над створенням відповідних процедур та підтримки розробників та виробників, надаючи їм доступ до військової експертизи, проводить тестування на полігонах, супроводжує під час стандартизації і укладення угод, надає гранти, залучає інвестиції і сприяє масштабуванню бізнесу.
Основна мета полягає в мінімізації участі людини в бойових діях для збереження життя та здоров’я українських воїнів. Наземні роботизовані комплекси стануть наступним кроком у цій війні, так само як уже стали БПЛА.