Close

Lagonda All-Terrain — найрозкішніший електрокроссовер Aston Martin

Автомобільна марка Lagonda, яка належить Aston Martin, запалила світоч свого відродження, представивши на автосалоні в Женеві luxury концепт електричного електричного кросовера All-Terrain.

 

Lagonda All-Terrain - найрозкішніший електрокроссовер Aston Martin

 

Створити Lagonda означає кинути виклик всім. Ця сміливість виправдовує себе витонченим і в той же час, агресивним дизайном, викликаючи томління передчуття серійної моделі. Цей автомобіль — швидше мрія чи фантазія, а може і комерційних хід конструкторів.

Творці сміливо заявляють про поглядах на найближче майбутнє, прагнення поставити тенденції форм і дизайну. Адже саме дизайн є основним диханням життя короссовера. Нескромні фантазії і концептуальні елементи схожі з дизайном суперяхт, що також може мати комерційну складову на майбутнє.

 

Lagonda All-Terrain - найрозкішніший електрокроссовер Aston Martin

 

All-Terrain, як і електролімузін Lagonda Vision, отримав підйомну секцію даху, задні двері, що відкриваються проти ходу руху, які покликані зробити зручніше процес посадки в автомобіль. У салоні концепту встановлені чотири роздільних крісла (в безпілотному режимі їзди передні можна розгорнути на 180 градусів), цифрова приладова панель інтегрована в кермо, а сенсорний дисплей бортової системи — в центральний тунель. Для обробки інтер’єру використовуються м’які і натуральні матеріали, наприклад, кашемір.

 

Lagonda All-Terrain - найрозкішніший електрокроссовер Aston Martin

 

За словами представників компанії ключ, як фізичний об’єкт, в майбутньому все ще буде відігравати важливу роль, тому в «Лагонда» завдяки електромагнітам він левитирует між передніми кріслами. Ще одна особливість Lagonda All-Terrain — задня полиця, яка висувається з підлоги багажника. Вона грає роль додаткової платформи: на неї можна сісти, щоб помилуватися краєвидом, або використовувати для пікніка.

Збірка серійних «Лагонда» буде налагоджена на заводі в уельській Сейнт Атан. Перші автомобілі зійдуть з конвеєра в 2022 році. Вартість автомобіля на даний момент не повідомляється.


Ми у Facebook