Close
Електричний стритфайтер E-raw представили французи Essence

Електричний стритфайтер E-raw представили французи Essence

Конструктори французької компании Essence Motorcycles запустила на ринок серію електробайк E-raw. Потужні байки з екстремального технічнімі характеристиками поклікані підкориті міста. Дизайн вражає силою та агресівністю.

Ринок отримав електробайк з двома типами двигунів. Базовий комплект — потужна силова установка 80 кВт, а інакше 109 коней. Преміум версія «Version Survoltee» для справжніх цінителів без жалю до грошей — електрозверь, потужністю 205 кінських сил, а це 150 кВт і крутний момент до 400 Нм. Зачаровує?

Вага француза Еssence становить 194 кг. Максимальна швидкість — 200 км / ч. Впевнені, що конструктори встановили швидкісний обмежувач з метою безпеки водія. і розуміємо причину — навіть поза населеними пунктами «на максимумах» цей байк може стати серйозним завданням навіть для професіонала.

 

Електричний стритфайтер E-raw представили французи Essence

 

Від 0 до 100 км / год електробайк E-raw потрібно всього 2,8 секунди. Батарея на 20 кВт * год дозволяє на одному заряді проходити до 220 км шляху. Втім, замовник також має можливість вибрати акумулятори та меншої ємності. І дешевше буде.

Дизайн заслуговує пильної уваги. Симбіоз американської класики, а-ля Harley Devidson, і агресивної футуристичності, грубості і явно демонстрованої «постапокаліптічності». Окремо варто звернути на ергономіку сидіння і розташування водія, що входить в хвилю руху і напряму повітряних потоків. Багато частин корпусу виготовлені з карбону для зменшення маси байка.

Мотоцикли збираються на базі платформи «e-streetfighter». Примітно, що крім суто технічних вузлів покупець може вибрати елементи візуального оформленія. Мінімальная вартість Essence e-Raw становить 29 тисяч євро. Далі цінник підвищується, в залежності від комплектації.