Культура

Рекламні відео про Україну отримали Срібного Дельфіна

Державне агентство з розвитку туризму України (ДАРТ) отримало Срібного Дельфіна на фестивалі Cannes Corporate Media & TV Awards – одну з найпрестижніших міжнародних нагород у сфері бізнес-кіно. Про новину повідомила очільниця агентства Марʼяна Олеськів.
Нагороду Cannes Corporate Media & TV Awards отримав український проєкт, який зареєстрували на конкурс під назвою Campaign waiting to happen — Кампанія, що чекає свого моменту. Реалізувати проєкт планують після перемоги України.

Каннський дельфін – це премія, яка відзначає кращі роботи в галузях корпоративних фільмів і відео, онлайн-медіа, продакшену та документальних фільмів. У цьому році організатори конкурсу прийняли заявку на участь від України безоплатно.

Фото: #Oddee agency

«Ми створювали сценарій кожного відео, враховуючи особливості локації та інтереси цільової аудиторії. Показали бурхливе та драйвове життя Києва, поділились гіпнотичними та дещо моторошними краєвидами Чорнобиля, який буде надзвичайно цікавим для екстремалів з усіх куточків світу.

Звісно ж, презентували курорти в Карпатах з їх можливостями для спокійного та комфортного відпочинку, неповторним колоритом. Присвятили ролики іншим містам та локаціям”, — розповів про деталі кампанії співзасновник #Oddee Іван Базар.

Головна ідея кампанії — показати різноманітність та унікальність України, її красу та можливості для абсолютно різних видів відпочинку, аби заохотити людей з усього світу дізнаватися більше та побачити на власні очі Україну після перемоги.

You may also like

Next Article:

0 %