Культура

Вперше в історії. Українка виграла у конкурсі національних костюмів на Міс Всесвіт

Українська модель Вікторія Апанасенко перемогла у конкурсі національних костюмів на Міс Всесвіт 2022. Її костюм під назвою “Воїн Світла” став символом боротьби українського народу за свободу проти агресора рф.Про це Міс Україна Всесвіт повідомила на своїй сторінці в Instagram, присвятивши перемогу кожному Воїну Світла, який виборює свободу країни.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)

Унікальний символічний костюм створила художниця по костюмах Леся Патока, символізуючи «боротьбу українців за свободу» під час війни Росії проти України.

На конкурсі представниця України постала воїтелькою — у блискучих обладунках з мечем і масивними крилами. Образ Воїн Світла натхненний охоронцем Києва Архангелом Михаїлом. Також образ напряму асоціюється з піснею Воїни Світла гурту “Ляпіс Трубецкой”, що став негласним гімном Революції гідності.

Костюм створювався в Україні протягом чотирьох місяців в екстремальних умовах, під звуки сирен, без електроенергії та при світлі свічок. Леся Патока поєднала стилізовані елементи українського народного костюма з фентезійними деталями. Раніше вона розробляла образи для Onuka, Джамали, гуртів “Бумбокс”, Pianoбой, Сергія Бабкіна, Олі Полякової та інших.

You may also like

Next Article:

0 %