ЕкономікаНовини

Італія допоможе просувати бренд Made in Ukraine на світові ринки

Італія допоможе українським виробникам вийти на світові ринки, а також просувати бренд «Зроблено в Україні» на торгових майданчиках. 

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Домовленості досягли Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко з Міністром підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо під час зустрічі в рамках Саміту міністрів країн G7.

Як виглядає ця допомога? По-перше – Італія надасть експертів, які допоможуть Україні просувати бренд Made in Ukraine. По-друге – Італія запропонувала допомогти із просуванням українських виробників на таких торгових майданчиках, як Amazon та інші.

“Щиро вдячні Адольфо Урсо за його підтримку і готовність допомогти нам у реалізації політики Made in Ukraine, просуванні вітчизняних продуктів на зовнішні ринки та розширенні наших експортних можливостей”, – зазначила Юлія Свириденко.

Учасники також обговорили можливості привернення італійського приватного сектора для підтримки відновлення української економіки. Були розглянуті спільні ініціативи в галузі логістики та виробництва.

Comments are closed.

Економіка

У 2024 через Одеські порти експортували 46 млн тонн товарів, Одеса може стати найбільшим логістичним центром чорноморського регіону.

Як повідомив очільник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер під час Чорноморського безпекового форуму, через недоступність портів в ...