Lacity Fest 2022

Результати

Вокал – Колективи

1. Дует Катерина Жарова та Єлизавета Носач – 3 місце

2. Квартет «Україна» – 1 місце

3. Ансамбль «Александрит» – 3 місце

4. Фольклорний ансамбль «Святадар» – 1 місце

5. Народний колектив «Скворушка» (старша група) – Гран-прі

6. Народний колектив «Скворушка» (молодша група) – 1 місце

7. Вокальний ансамбль «Елегія» – 3 місце

8. Вокальний ансамбль «Київські соловейки» – Гран-прі

9. Тріо «Антарес» – 3 місце

10. Дует «Сестри Вишневські» – 2 місце

11. Арт-студія «Диваки» – 3 місце

12. Народний гурт «Заграйярочка» – 1 місце

Вокал – Солісти

1. Аліса Ботвінцева – 3 місце

2. Валерія Шпичка – 3 місце

3. Юлія Міняківська – 3 місце

4. Євгенія Заболотна – 2 місце

5. Софія Котлярова – 1 місце

6. Юрій Фрунза – 3 місце

7. Аліна Передерій – Гран-прі

8. Олена Савка – 2 місце

9. Евеліна Костюк – 1 місце

10. Марія Лазурченко – 3 місце

11. Анна Дяченко – 3 місце

12. Олена Лєскова – 3 місце

13. Дарія Подольска – 3 місце

14. Елла Кривченко – 2 місце

15. Амєлія Карпухіна – 3 місце

16. Вікторія Сухом’ясова – 1 місце

17. Софія Марченко –  3 місце

18. Марія Красовська – 2 місце

19. Анастасія Жукова – 2 місце

20. Нікіта Дементєєвський  – 3 місце

21. Анастасія Шульга – 3 місце

22. Яна Пасечнюк – 1 місце

23. Ганна Овчарук – 2 місце

24. Єлизавета Овчарук – 3 місце

25. Іванна Брачій – 2 місце

26. Марія Повіткіна – 2 місце

27. Анастасія Ковальчук – 2 місце

28. Алевтина Стефанцова – 2 місце

29. Софія Швачка – 3 місце

30. Мар’яна Цуркан – 1 місце

31. Ольга Моісєєва-Петровіна  – 3 місце

32. Олександра Близнюк  – 3 місце

33. Артем Мніх – 3 місце

Інструментальне мистецтво

1. Єлизавета Калініна – 1 місце

2. Тріо Шон Тарасюк, Яна Чихун, Ілля Дейнеко – 3 місце

3. Дует баяністів Шон Тарасюк та Ілля Дейнеко – 3 місце

4. Марія Бобровська – 1 місце

5. Поліна Солонінко – 1 місце

6. Дует Марія Бобровська, Поліна Солонінко – 1 місце

7. Матвій Мєшко – 2 місце

8. Захар Євтушенко – Гран-прі

9. Емілія Франчук – 3 місце

10. Тетяна Франчук – 2 місце

11. Інна Франчук – 3 місце

12. Софія Думська – 2 місце

13. Олександра Салтикова – 1 місце

14. Михайло Тарасов – 1 місце

15. Дует Максим Жданович та Микита Бондар – 1 місце

16. Аліна Какараза – 1 місце

17. Софія Бова – 2 місце

18. Ансамбль «Taconeado» – 2 місце

19. Тріо сестер Павлових – 3 місце

20. Ярина Яворська – Гран-прі

21. Владислав Левицький – 1 місце

22. Діана Міщук – 3 місце

Хореографія

1. Танцювальний колектив “СанРайз” – 3 місце

2. Колектив естрадного танцю “Сузір’я” – 3 місце

3. Ансамбль естрадно-класичного танцю “Лілея” – 3 місце

4. Єлизавета Коробенко – 2 місце

5. Танцювальний колектив “Фреш” – 2 місце

6. Віта Жукова  – 2 місце

Театральне мистецтво

1. Богдан Міхневич – 1 місце

2. Театр “Тутті” – 1 місце

3. Оксана та Рада Зволінські, театр “Імідж” – 2 місце

4. Театр “Маленькі артисти” – 1 місце

5. Святослав Кулаківський – 2 місце

6. Савіцька Олександра – 3 місце

7. Ангеліна Мурга – 3 місце

8. Театральний гурток Калейдоскоп – 1 місце

Художнє мистецтво

1. Русіна Мітева – 1 місце

2. Ангеліна Павленко   – 1 місце

3. Надія Кесіора – 2 місце

4. Інна Стороженко – 1 місце

5. Ліза Щербік – 1 місце

6. Ірина Василік  – 1 місце

7. Леонід Попушной – 3 місце

8. Олександр Добрієв – 3 місце

9. Леонід Гармаш – 2 місце

10. Богдан Кульча – 3 місце

11. Ольга Кульча – 3 місце

12. Ірина Гецой – 2 місце

13. Ангеліна Акіфіна – 3 місце

Меню