ЕкономікаНовини

Українські енергетики оцінили збитки від атак РФ: €100 млн та 50% генерувальних потужностей.

Голова “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що останні атаки Росії на енергетичні об’єкти в Україні призвели до збитків на суму щонайменше €100 млн.

Ці атаки спрямовані, переважно, на високовольтне обладнання компанії. Він також зауважив, що завдяки інженерним укріпленням на енергетичних об’єктах вдалося уникнути більших наслідків.
 
Генеральний директор компанії “Yasno” Сергій Коваленко заявив, що 22 березня унаслідок ракетної атаки група ДТЕК втратила приблизно 50% своїх генеруючих потужностей, зокрема, було пошкоджено багато теплових електростанцій і гідроелектростанцій, а також багато мережевих вузлів і трансформаторів. Ця атака призвела до руйнування можливостей системи передавати електроенергію та обмежила можливості її генерації.
 
У Харкові були зруйновані теплові електростанції та всі трансформаторні підстанції. Коваленко також зазначив, що може виникнути дефіцит електроенергії влітку.
 
Генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота повідомив, що на повне відновлення ДніпроГЕС знадобиться кілька років.

Comments are closed.