Економіка

URC 2024: G7+ забезпечить $1 млрд для енергосектору України та запуск проєктів на €16 млрд.
 
 
На засіданні високого рівня Координаційної групи G7+ з надання допомоги енергетичному сектору України, що відбулося у Берліні, було оголошено про додаткову допомогу на суму понад $1 млрд для українського енергетичного сектора, повідомило Міністерство енергетики України.
 
Як уточнили у міністерстві, ця допомога включає понад €70 млн нових грантових внесків до Фонду підтримки енергетики України, $500 млн нового фінансування від США для підтримки енергетичного сектора, €300 млн додаткового фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), щонайменше $47 млн додаткового гранту від Світового банку, а також гуманітарну допомогу від країн-членів ЄС.
 
Під час закриття Берлінської конференції з відновлення держсекретар МЗС Німеччини Томас Баггер зазначив, що конференція URC2024 дала старт проєктам на суму понад €16 млрд, і було укладено понад 100 угод.
 
Варто зазначити, що одним з головних питань та пріоритетом для українського уряду під час заходу було енергетичне питання, оскільки внаслідок останніх російських обстрілів Україна втратила 50% своїх енергетичних потужностей.

Comments are closed.