ЕкономікаНовини

Італія допоможе просувати бренд Made in Ukraine на світові ринки

Італія допоможе українським виробникам вийти на світові ринки, а також просувати бренд «Зроблено в Україні» на торгових майданчиках. 

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Домовленості досягли Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко з Міністром підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо під час зустрічі в рамках Саміту міністрів країн G7.

Як виглядає ця допомога? По-перше – Італія надасть експертів, які допоможуть Україні просувати бренд Made in Ukraine. По-друге – Італія запропонувала допомогти із просуванням українських виробників на таких торгових майданчиках, як Amazon та інші.

“Щиро вдячні Адольфо Урсо за його підтримку і готовність допомогти нам у реалізації політики Made in Ukraine, просуванні вітчизняних продуктів на зовнішні ринки та розширенні наших експортних можливостей”, – зазначила Юлія Свириденко.

Учасники також обговорили можливості привернення італійського приватного сектора для підтримки відновлення української економіки. Були розглянуті спільні ініціативи в галузі логістики та виробництва.

Comments are closed.