Економіка

Блокада кордону поляками поширюється на Німеччину та Литву, і польські перевізники приєднаються до фермерів.

Польські перевізники планують відновити протести на кордоні з Україною 1 березня. Їхні акції були призупинені у січні цього року.

Як повідомляє RMF FM, перевізники хочуть приєднатися до блокади чотирьох переходів. Вони скаржаться, що українці витісняють їх з ринку. Вони вимагають відновити дозвільну систему для перевезень.

Тим часом польські фермери заблокували пункт пропуску на кордоні з Німеччиною поблизу Франкфурта-на-Одері. Рух транспорту заблоковано і з німецького боку. У Німеччині фермери протестують проти запланованого скорочення субсидій на сільськогосподарське дизельне паливо.

Крім того, 1 березня польські фермери хочуть заблокувати пункт пропуску на кордоні з Литвою. Страйкарі перевірятимуть, чию сільськогосподарську продукцію перевозять через литовсько-польський кордон.

Коментуючи ситуацію на кордоні з Польщею, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що несправедливо використовувати Україну як засіб тиску на європейські інституції.

“Для нас дуже важливо зберегти союз з Польщею. Але якщо не буде зроблено жодних кроків, ми будемо захищати наш бізнес”, – підкреслив Зеленський.

Comments are closed.