Культура

Українські артисти записали альбом ДНК – Душа. Нація. Культура

Відомі українські артисти, такі як Олег Скрипка, Тіна Кароль, Макс Барських, Надя Дорофєєва, Артем Пивоваров, MONATIKROXOLANA та інші співаки об’єднались, аби записати альбом українських народних пісень та нагадати українцям про потужну силу власної спадщини.

“Музика — у нашій ДНК”, — кажуть автори альбому “ДНК”.

Кожен артист спеціально для альбому виконав одну з найулюбленіших народних пісень — усього в альбом увійшло 18 треків. Так, Надя Дорофєєва співає відому пісню “Цвіте терен”, MONATIK — улюблену всіма українцями “Підманула підвела”, а Тіна Кароль — “Чом ти не прийшов? Дуетом заспівали Дмитро Шуров (Pianoбой) та співачка Roxolana — вони виконують пісню “Чорні очка”.

“18 улюблених народних творів звучать у незвичному поєднанні з популярними мотивами джазу та соул, — розповідають у музичному лейблі MOЗGI Entertainment, який випустив альбом. — Кожна пісня — присвята та подяка мужнім воїнам ЗСУ, кожному, хто на своїх плечах тримає нашу країну та ціною власного життя захищає право України зайняти достойне місце у світі та світовій культурі”.

Слід зазначити, що зібрані від прослуховувань кошти буде спрямовано у благодійний фонд UNITED24.

Comments are closed.