Close
Украинский конструктор Time 4 Machine собрал на Kickstarter $ 200 тисяч

Украинский конструктор Time 4 Machine собрал на Kickstarter $ 200 тисяч

Startup из Украины Time 4 Machine (T4M) представил «самый красивый конструктор в мире» и собрал на платформе Kickstarter больше 200 000 $.

Time 4 Machine представлений як «Найкрасивіший конструктор в світі». Це 3D-набір зі сталевих деталей для створення дійсно гарних механічних моделей. У нього входять: футляр для візиток, трактор, робочий годинниковий механізм, вінтажний спорткар, кабріолет з пружинним приводом, класичний седан, восьмімоторний літак Hercules, танк і паровоз в стилі дізельпанк.

Команда T4M вже реалізувала і вдало провела аналогічну кампанію в 2017 році, зібравши тоді 50 тис. доларів. Ці досягнення стали поштовхом для нових можливостей і розвитку проекту, що призвело до успіху стартапу і загальної популярності.

 

Украинский конструктор Time 4 Machine собрал на Kickstarter $ 200 тисяч

 

Ціни на набори 3D-конструктора з нержавіючої сталі варіюються від 18 (візитниця) до 112 доларів (поїзд) і залежать від кількості придбаних моделей: наприклад, всі 9 штук можна замовити за 432 долара. Кожна модель поставляється в комплекті плоскогубцями з тонким носом і включає зубчасті передачі, механізми і пружини, які «оживляють» зібрані вироби.

T4M фокусує свою діяльність на по забезпеченню доступності та інтуїтивності свого конструктора, який зацікавить як дітей, так і дорослих. Всередині невеликий картонної коробки всі деталі представлені у вигляді пронумерованих металевих листів, а покрокова інструкція збірки показує, які з них потрібні на кожному етапі.

Можна тільки уявити, але всі моделі мають максимально проробленої деталізацією. Вони володіють великим арсеналом функціоналу. Наприклад, класичний автомобіль має приховану трансмісію і спіральну пружину, яка приводить його в рух, а також робоче рульове колесо і вікна, що багажник і капот.

 

Украинский конструктор Time 4 Machine собрал на Kickstarter $ 200 тисяч

 

Крім того, кожен набір поставляється з мініатюрним напилком на випадок, якщо користувач в процесі отримав деталь з гострими краями, а також включає полірувальну тканину, що дозволяє надати кінцевому творінню ідеальний блиск.

За словами розробників, сам процес будівництва максимально простий, але є і моменти, де потрібно проявити майстерність і терпіння. У навчальному посібнику користувача можуть використовуватися короткі письмові вказівки та дуже докладні ілюстрації, які дозволяють візуально виконати кожен крок.


Ми в Facebook