Close
7 українських брендів, які шиють осіннє взуття

7 українських брендів, які шиють осіннє взуття

Ми вибираємо краще. Або цікаве. Це наш стиль. І ми любимо взуття, особливо яке виробляють в  Україні. тому, ми обов’язково  гововримо про бренди, які виготовляють елітне взуття для поціновувачів в нашій країні.

THE OTHERS

Бренд The Others створює взуття в стилі спорт-шик, використовуючи яскраві кольори і текстури. В осінній колекції є кросівки, шкіряні ботильйони і лофери з гострим носком на суху погоду.

 

MIAS

Бренд пропонує лаковані шкіряні оксфорди з велюровими вставками, черевики з ручною вишивкою бісером і камінням, ботильйони на тонкому каблуці і на стійкому каблуці.

 

GEM

У компанії Gem шиють взуття ручної роботи. За попереднім замовленням можна купити сірі черевики з натуральної шкіри, високі чорні черевики, ботильйони на підборах з байкою.

 

GOR

На осінь пропонують придивитися до кросівок і черевиків Desert boots, які можна доповнити підкладкою з байки або хутра.

 

KARABADGAK SHOES

Бренд Karabadgak Shoes шиє взуття ручної роботи з натуральних матеріалів. Є шкіряні монки, декоровані застібками, Chukka boots на шнурівці, високі черевики на блискавці.

 

MiO parenti

Український бренд жіночого взуття в осінній колекції пропонує кросівки, декоровані сліпони і сріблясті оксфорди.

 

ETNODIUM

Відомий своїми вишиванками бренд Etnodium шиє взуття ручної роботи. На осінь можна вибрати оксфорди, туфлі, сліпони, броги або ботильйони.

 

 


Ми в Facebook