Економіка

Блокада кордону поляками поширюється на Німеччину та Литву, і польські перевізники приєднаються до фермерів.

Польські перевізники планують відновити протести на кордоні з Україною 1 березня. Їхні акції були призупинені у січні цього року.

Як повідомляє RMF FM, перевізники хочуть приєднатися до блокади чотирьох переходів. Вони скаржаться, що українці витісняють їх з ринку. Вони вимагають відновити дозвільну систему для перевезень.

Тим часом польські фермери заблокували пункт пропуску на кордоні з Німеччиною поблизу Франкфурта-на-Одері. Рух транспорту заблоковано і з німецького боку. У Німеччині фермери протестують проти запланованого скорочення субсидій на сільськогосподарське дизельне паливо.

Крім того, 1 березня польські фермери хочуть заблокувати пункт пропуску на кордоні з Литвою. Страйкарі перевірятимуть, чию сільськогосподарську продукцію перевозять через литовсько-польський кордон.

Коментуючи ситуацію на кордоні з Польщею, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що несправедливо використовувати Україну як засіб тиску на європейські інституції.

“Для нас дуже важливо зберегти союз з Польщею. Але якщо не буде зроблено жодних кроків, ми будемо захищати наш бізнес”, – підкреслив Зеленський.

Comments are closed.

Економіка

У 2024 через Одеські порти експортували 46 млн тонн товарів, Одеса може стати найбільшим логістичним центром чорноморського регіону.

Як повідомив очільник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер під час Чорноморського безпекового форуму, через недоступність портів в ...