АвтоНовини

У Києві відбулася виставка ретро-автомобілів

Через війну та російський напад крутий автофестиваль OldCarLand у Києві більше не проводився, але цього року вирішили організувати виставку ретро-автомобілів, але у скороченому форматі. Її назвали “Зірки OldCarLand”.
 
 
На виставку привезли як постійних учасників OldCarLand, так і нові моделі. Крім того, привезли експонати музею “Колеса історії”, який нещодавно відкрився в Києві.
 
 
It was from there that the oldest car at the exhibition was brought – a 1932 GAZ-A, which is a licensed copy of the Ford A. Other cars from the 30s include two Buick Roadmasters, Audi Front UW225 convertibles (with front-wheel drive), Opel Super 6, and Skoda Popular.
 
 
Гран-прі виставки отримав величезний кабріолет Cadillac DeVille 1966 року випуску. Автомобільна Америка 60-х і 70-х років також була представлена двома Chevrolet Impalas, Pontiac Catalina і Oldsmobile Delta 88.
 
 
Європейська класика включала Peugeot 203, Rolls-Royce Corniche III і Silver Spirit, Volvo 142, Ford Capri і Sierra Cosworth, Mercedes W116 і W123.
 
 
Експозиція радянської техніки була досить обширною. Зокрема, тут можна було побачити членський автомобіль ЗІЛ-114, кабріолет ЗІМ або ГАЗ-23 “Волга” для КДБ з 195-сильним двигуном “Чайка” V8 та автоматичною коробкою передач.
 
Крім того, були продемонстровані позашляховики часів Другої світової війни, мотоцикли, а також цікава спецтехніка, наприклад, пересувна телестудія на базі літака Avia A21.

Comments are closed.

More in:Авто